fbpx

Zapisz się na dzień otwarty

Kursy i szkolenia

Udział w projekcie Erasmus+ stanowi niezwykle cenne doświadczenie, ponieważ umożliwia naszym nauczycielom pozyskanie nowej wiedzy, wymianę doświadczeń i zapoznanie się z innowacyjnymi metodami pracy w szkole. Dzięki temu mamy okazję poznać kreatywne formy nauczania, zyskać odmienne podejście do edukacji i zaznajomić się z różnorodnymi kulturami edukacyjnymi, co z pewnością przyczynia się do wzbogacenia naszych umiejętności pedagogicznych.

Kursy i szkolenia, w których uczestniczą nasi nauczyciele, koncentrują się na rozwijaniu umiejętności językowych w kontekście swobodnego prowadzenia lekcji, a także biegłego komunikowania się w języku angielskim. Są one prowadzone przez doświadczonych lektorów z różnych zakątków świata, którzy dzielą się swoją wiedzą, strategiami pracy z uczniami, materiałami dydaktycznymi i pomocami naukowymi. 

Nasi nauczyciele podczas swoich mobilności dodatkowo mają okazję doskonalić umiejętności w zakresie prowadzenia lekcji w języku angielskim z jednoczesnym przekazywaniem treści z dziedziny nauczanego przedmiotu (CLIL), wykorzystywania nowoczesnych technologii, prowadzenia krótkoterminowych i długoterminowych projektów edukacyjnych, świadomości proekologicznej oraz dostosowywania metod i narzędzi pracy do indywidualnych potrzeb, wieku i poziomu zaawansowania uczniów.

Wyjazdy na zagraniczne kursy to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności, ale także do budowania globalnej społeczności nauczycieli, która wspiera i motywuje się nawzajem. Na specjalnie przygotowanej platformę nauczyciele mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i inspiracjami, co z pewnością przyczynia się do podniesienia jakości edukacji na całym świecie.

Naszą misją jest RADOŚĆ – NAUKA – PASJA. Uważamy, że w poznawaniu świata najważniejsza jest RADOŚĆ z odkrytej tajemnicy, z osiągniętego celu oraz pokonanej trudności. Robimy wszystko, żeby NAUKA w naszej szkole była najwspanialszą przygodą prowadzącą do poznawania świata, dostrzegania jego piękna i zrozumienia, jaki on jest. Pomagamy odkryć uczniom ich PASJE, dzięki którym mogą z entuzjazmem zmierzać do wyznaczonego celu.

Uczniowie szkoły Józefosław

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 92% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punktów (średni wynik w Polsce: 53%, średni wynik w Warszawie: 67%)

Język angielski 97% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 76% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w Warszawie: 74%)

Matematyka 84% punktów (średni wynik w Polsce: 53%, średni wynik w Warszawie: 67%)

Język angielski 96% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)

Matematyka 73% punktów (średni wynik w Polsce: 57%, średni wynik w Warszawie: 62%)

Język angielski 90% punktów (średni wynik w Polsce: 67%, średni wynik w Warszawie: 72%)

Uczniowie szkoły Józefosław

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 73% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)

Matematyka 93% punktów (średni wynik w Polsce: 57%, średni wynik w Warszawie: 62%)

Język angielski 97% punktów (średni wynik w Polsce: 67%, średni wynik w Warszawie: 72%)