Magiczne kalendarze adwentowe

Kalendarz adwentowy ma wyjątkową historię i może wprowadzić magiczny nastrój przed świętami. To dodatkowy element, który pomaga przygotować siebie i rodzinę do świąt. W klasie III pojawił się wyjątkowy kalendarz, prezentuje on 24 domki w których ukryte są zadania do wykonania dla uczniów, a w klasie II kalendarz pojawił się w formie kopert pilnowanych przez renifery, Mikołaje i bałwanki. Przypominamy, że do świąt zostało tylko 20 dni.

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)