Zapisz się na indywidualny dzień otwarty

Mr. Ruben says „hello” from Budapest! 👋🏻

Między 3 a 8 lipca 2023 roku nasz nauczyciel, pan Rubén uczestniczył w szkoleniu CLIL and PBL to improve student engagement, które odbyło się w Budapeszcie, stolicy Węgier.

Kurs pokazał uczestnikom, w jaki sposób wprowadzać na lekcjach metody, które efektywnie angażują i motywują uczniów do pracy oraz jak realizować projekty edukacyjne, by przynosiły pożądane efekty.

Uczestnicy dowiedzieli się, jak zachować dobrostan i komfort, ucząc przedmiotu, prowadzonego w języku obcym i jak dobierać metody aktywizujące, zgodne z potrzebami i umiejętnościami uczniów. Prowadzący szkolenia opierali przedstawiane formy pracy o metodologię CLIL, PBL oraz PBLL.

Pan Rubén miał też możliwość poznania wielu nauczycieli języków obcych z innych krajów Europy, a po powrocie do szkoły podzielił się z nami korzyściami, płynącymi z wprowadzania na lekcjach metod projektowych i aktywizujących.

Więcej aktualności:

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W końcu! Nasi uczniowie wrócili do szkoły, a my z uśmiechem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.  Były uściski, przytulaski i wakacyjne historie. Patrząc na Was

Pasje naszych nauczycieli!

Pasje naszych nauczycieli, czyli wakacje pod znakiem biegowego wyzwania! Wakacje to nie tylko odpoczynek ale również czas ciekawych i pełnych pasji wyzwań.  My jesteśmy pełni podziwu

Odwiedziliśmy Ateny, czyli Erasmus+!

Nasz kolejny przystanek w ramach programu Erasmus+ to miasto niezwykłych historii, czyli piękne Ateny!  W te wakacje nasi nauczyciele nieustannie szkolą się i rozwijają swoje

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo