Mr. Ruben says „hello” from Budapest! 👋🏻

Między 3 a 8 lipca 2023 roku nasz nauczyciel, pan Rubén uczestniczył w szkoleniu CLIL and PBL to improve student engagement, które odbyło się w Budapeszcie, stolicy Węgier.

Kurs pokazał uczestnikom, w jaki sposób wprowadzać na lekcjach metody, które efektywnie angażują i motywują uczniów do pracy oraz jak realizować projekty edukacyjne, by przynosiły pożądane efekty.

Uczestnicy dowiedzieli się, jak zachować dobrostan i komfort, ucząc przedmiotu, prowadzonego w języku obcym i jak dobierać metody aktywizujące, zgodne z potrzebami i umiejętnościami uczniów. Prowadzący szkolenia opierali przedstawiane formy pracy o metodologię CLIL, PBL oraz PBLL.

Pan Rubén miał też możliwość poznania wielu nauczycieli języków obcych z innych krajów Europy, a po powrocie do szkoły podzielił się z nami korzyściami, płynącymi z wprowadzania na lekcjach metod projektowych i aktywizujących.

Więcej aktualności:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)

Matematyka 73% punktów (średni wynik w Polsce: 57%, średni wynik w Warszawie: 62%)

Język angielski 90% punktów (średni wynik w Polsce: 67%, średni wynik w Warszawie: 72%)