Nasi nauczyciele szkolą się w Dublinie!

Mamy to! Nasi nauczyciele ukończyli 10-dniowe szkolenie w Dublinie.
Nasi nauczyciele w miniony piątek ukończyli 10-dniowy kurs organizowany przez English Matters w Trinity College Dublin!
Kurs pozwolił nam rozwinąć komunikatywność języka angielskiego, by móc wykorzystywać go jako narzędzie pracy do nauczania części programu edukacyjnego w języku angielskim, a także jako środka porozumiewania się w codziennych sytuacjach z naszymi uczniami, by jak najlepiej dbać o rozwój ich inteligencji językowej.
Dzięki udziałowi w warsztatach nasza kadra miała również możliwość rozwoju w międzynarodowym towarzystwie pedagogów z całej Europy.

Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tej wspaniałej przygodzie i czekamy na więcej!

Już teraz wiemy, że nabyte umiejętności na pewno przydadzą nam się w codziennej pracy z naszymi uczniami!  #GaudeTeam

Więcej aktualności:

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego.  Dziś chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów – ich osiągnięć, rozwoju i

Piknik Rodzinny Józefosław

Sprawdźcie, jak bawiliśmy się podczas Pikniku Rodzinnego w Gaudeamus w Józefosławiu!  Czy wy też uważacie, że w dobrym towarzystwie można bawić się nawet mimo deszczu

Wizyta nauczycieli z ukraińskich szkół

Uważamy, że obowiązkiem nauczycieli jest współpraca, a także wymiana doświadczeniami i metodami nauczania z myślą o rozwoju edukacyjnym i emocjonalnym uczniów. Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi, że

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)

Matematyka 73% punktów (średni wynik w Polsce: 57%, średni wynik w Warszawie: 62%)