Nasz uczeń laureatem Olimpiady z Języka Polskiego

Po matematyce czas na język polski! Wojciech został laureatem kuratoryjnego konkursu MSCDN. 👋🏻

Wszechstronność, ambicja, systematyczna praca i skromność to cechy, które określają młodego człowieka, którego widzicie na zdjęciu – Wojciecha.

Z wielka dumą przekazujemy, że nasz uczeń został laureatem konkursu kuratoryjnego z języka polskiego. 🏆

Nie jest po pierwsze tegoroczne osiągnięcie Wojciecha! Jakiś czas temu został również laureatem kuratoryjnego konkursu z matematyki! 🔭

🙌🏻 Tym samym nasz uczeń został zwolniony z pisemnych egzaminów ósmoklasisty z obu przedmiotów i ma preferencyjne warunki przyjęcia do szkoły ponadpodstawowej.

Wielkie gratulacje dla rodziców Wojciecha – Pani Agnieszki i Pana Łukasza, a także Pani Oli – naszej nauczycielki języka polskiego! 💙

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio: