Nauczyciel świetlicy

Niepubliczne Szkoły Podstawowe Gaudeamus to szkoły na najwyższym poziomie, dające radość nauczania, odkrywania i rozwijania pasji dziecięcych przez najlepiej wyspecjalizowaną kadrę nauczycieli.

Poszukujemy osób na stanowisko:  NAUCZYCIEL  ŚWIETLICY.

Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia lub osoby zaraz po ukończeniu studiów posiadające wykształcenie wyższe kierunkowe: edukacja wczesnoszkolna, pedagogika ogólna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza,
  • mile widziane dodatkowe kursy, kwalifikacyjne i szkolenia,
  • zależy nam, by osoba była: otwarta i komunikatywna, zaangażowana w wykonywane zadania oraz kreatywna,
  • posiadała aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Zapewniamy:
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w wymiarze 4 lub 8 godzin dziennie,
  • ciekawą pracę i przyjazną atmosferę,
  • konkurencyjne warunki płacowe,
  • pracę w twórczym zespole młodych ludzi,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • współpracę i wsparcie specjalistów: metodyka, psychologa, logopedy,
  • pakiet świadczeń socjalnych: Karta sportowa Benefit,
  • opiekę medyczną: karta Centrum Medycznego Enel-Med.

Jeśli uważasz, że lubisz pracę z dziećmi, już dziś dołącz do naszego zespołu wyślij CV z dopiskiem „ŚWIETLICA” na adres mailowy: rekrutacja@szkola-gaudeamus.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (operatora Niepublicznych Szkół Podstawowych Gaudeamus) z siedzibą w Warszawie przy ul. Dostępnej 60, 01-490 Warszawa, w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.)”.