Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.

Skarpetki na dobre zagościły w naszej szkole. Klasa II wgryzła się w temat i omawiała Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Okazało się, że skarpetka może zostać aktorem, detektywem a nawet politykiem, i to takim, który zmienił świat na lepszy‼️ Od skarpetek doszliśmy do tematu szczęścia. Czym jest? Co nas uszczęśliwia? I wiecie co⁉️ Każdego z nas uszczęśliwia coś innego, ale znaleźliśmy coś co uszczęśliwia nas wszystkich równie mocno, a mianowicie: RODZINA i czas z nią spędzony.

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)