Szkoła Gaudeamus

O nas

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus to szkoła niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej. Już niemal od dekady w oparciu o uniwersalne wartości: szacunek, tolerancję, otwartość – kształcimy empatycznych, świadomych swojej wartości, niezależnych w myśleniu, samodzielnych w działaniu młodych ludzi.
Dla nas każde dziecko jest zdolne i każde ma wiele talentów – tych widocznych i tych, które pomagamy odkryć.

Naszą misją jest RADOŚĆ – NAUKA – PASJA. Uważamy, że w poznawaniu świata najważniejsza jest RADOŚĆ z odkrytej tajemnicy, z osiągniętego celu oraz pokonanej trudności. Robimy wszystko, żeby NAUKA w naszej szkole była najwspanialszą przygodą prowadzącą do poznawania świata, dostrzegania jego piękna i zrozumienia, jaki on jest. Pomagamy odkryć uczniom ich PASJE, dzięki którym mogą z entuzjazmem zmierzać do wyznaczonego celu.

Nasza misja

„Podążaj za swoją pasją, a sukces będzie podążał za Tobą”.

Zawsze jesteśmy dumni z naszych uczniów. Gratulujemy im wszystkich sukcesów: tych małych i dużych, tych szkolnych i osobistych. Zawsze w nich wierzymy i życzymy, żeby z odwagą wykorzystywali potencjał, który mają w sobie.

Szkoła Gaudeamus

O nas

Nasza misja

małe i duże

Egzaminy ósmoklasisty 2020/2021
Jesteśmy bardzo, bardzo dumni! Uczniowie naszej szkoły Gaudeamus Józefosław w rankingu szkół zajęli: I miejsce w Józefosławiu, II miejsce w gminie Piaseczno, IV miejsce w powiecie.

WYNIKI JÓZEFOSŁAW WYNIKI BEMOWO
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik 2020/2021
Uczeń naszej szkoły Gaudeamus Bemowo Wojtek z klasy VI zdobył 5 miejsce! Ponadto Michał z klasy V zajął 30 miejsce!
Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny Alfik 2020/2021
Uczeń naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Bemowo Michał z klasy VI zajął 1 miejsce w Polsce!
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Focus 2020/2021
Uczniowie naszej szkoły podstawowej Gaudeamus Józefosław osiągnęli wspaniałe wyniki:
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2020/2021
Uczeń naszej szkoły Gaudeamus Józefosław - Michał z klasy IV - zdobył maksymalną liczbę punktów i tym samym najwyższy wynik!
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Focus 2020/2021
II miejsce – Michalina, kl. 7b
III miejsce – Maks, kl. 4b
IV miejsce – Daria, kl. 7c oraz Lew, kl. 6a
V miejsce – Alan, kl. 4b; Piotr, kl. 4b; Pollina, kl. 5d
Konkurs Informatyczny: 2020/2021
Uczennica naszej szkoły Gaudeamus Józefosław Sara z klasy V zdobyła I miejsce!
Olimpus z biologii 2020/2021
Uczeń naszej szkoły Gaudeamus Józefosław Igor - zdobył 1 miejsce w Polsce!
Olimpus z geografii 2020/2021
Uczniowie naszej szkoły Gaudeamus Józefosław Michał i Karolina zajęli 1 miejsce ex aequo!

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 74% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)

Matematyka 69% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)

Język angielski 89% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)

Uczniowie szkoły Józefosław

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 76% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w województwie mazowieckim: 63,68%)

Matematyka 76% punktów (średni wynik w Polsce: 47%, średni wynik w województwie mazowieckim: 52,36%)

Język angielski 98% punktów (średni wynik w Polsce: 66%, średni wynik w województwie mazowieckim: 70,87%)