Odwiedziliśmy Ateny, czyli Erasmus+!

Nasz kolejny przystanek w ramach programu Erasmus+ to miasto niezwykłych historii, czyli piękne Ateny! 🇬🇷

W te wakacje nasi nauczyciele nieustannie szkolą się i rozwijają swoje kompetencje pedagogiczne i edukacyjne. Mają także możliwość poznać innowacyjne sposoby pracy nawiązując współpracę z nauczycielami z całej Europy. 🌍

Tym razem Pani Martyna i Pani Ola odwiedziły stolicę Grecji, by podczas kilkudniowego kursu dyskutować na temat wyzwań, jakie stawia przed nauczycielami praca z uczniami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz z ADHD.

🌱 Dzięki udziałowi w szkoleniu miały okazję poznać nowatorskie metody, które pozwalają efektywniej uczyć i odkrywać sposoby uczenia się uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Erasmus+, motywujecie do działania! 💙

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio: