Odwiedziny Pana Manuela – job shadowing w ramach Erasmus+

W dniach od 16 stycznia do 20 stycznia 2023 roku nasza szkoła miała przyjemność gościć pana Manuela, nauczyciela fizyki i chemii z IES Sierra de Gádor w Hiszpanii.

Jego wizyta miała na celu zgłębienie wiedzy na temat polskiego systemu edukacji, kultury oraz historii Polski. Podczas swojego pobytu pan Manuel miał okazję obserwować, jak prowadzone są lekcje dwujęzyczne oraz jak promujemy wartości europejskie. Był pod wielkim wrażeniem zaangażowania i skupienia uczniów na lekcjach, a także autorytetu, jakim cieszą się nasi nauczyciele.

Ta międzynarodowa wymiana wiedzy i doświadczeń między nauczycielami z różnych krajów jest cenną okazją do poszerzania horyzontów i lepszego zrozumienia różnic kulturowych w procesie edukacji. Pan Manuel pozostawił naszą szkołę z nowymi spostrzeżeniami i inspiracją do dalszej pracy.

Pragniemy kontynuować tego typu wizyty, bo przyczyniają się one się do jeszcze bardziej otwartego i zglobalizowanego podejścia do edukacji.

Więcej aktualności:

Jesteśmy w Rzymie 🇮🇹

Nasze nauczycielki są na kursie w Rzymie w ramach programu Erasmus+!   Miło nam poinformować, że Pani Ewa Gruszecka i Pani Jola Sonnenburg z naszej

Uczniowie w Barcelonie 🇪🇸

Podsumowanie Wymiany Uczniowskiej w Barcelonie 🇪🇸 Uczniowie Szkoły Gaudeamus na Bemowie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wymianie uczniowskiej w Barcelonie, realizowanej w ramach programu

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Uczniowie szkoły Józefosław

Język polski 85.7%