Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Odwiedziny przyjaci贸艂 z Piacenzy 馃嚠馃嚬

Go艣cimy nauczycieli z zaprzyja藕nionej szko艂y z Piacenzy! 馃嚠馃嚬
馃實 W tym tygodniu w naszej szkole na Bemowie mamy przyjemno艣膰 go艣ci膰 czworo nauczycieli z zaprzyja藕nionej szko艂y z Piacenzy w ramach programu Erasmus+!
Gaia, Giovanni, Ilenia i Marzia przybyli do Nas, aby zanurzy膰 si臋 w naszej edukacyjnej rzeczywisto艣ci i wymieni膰 do艣wiadczeniami. 馃帗
馃摎 Podczas ich pobytu b臋d膮 obserwowa膰 nasz膮 prac臋 z metod膮 CLIL (Content and Language Integrated Learning), kt贸ra integruje nauk臋 j臋zyka obcego z nauczaniem innych przedmiot贸w.
Dodatkowo, zapoznaj膮 si臋 z naszymi metodami TIK (Technologie Informacyjno-Komunikacyjne), kt贸re stanowi膮 integraln膮 cz臋艣膰 procesu nauczania w XXI wieku. 馃寪
馃憢馃徎 Nasz wsp贸lny czas b臋dzie r贸wnie偶 okazj膮 do wzajemnego dzielenia si臋 wiedz膮 o naszych krajach. Nasi go艣cie opowiedz膮 nam o 偶yciu we W艂oszech, a my z rado艣ci膮 podzielimy si臋 informacjami o Polsce i naszym pi臋knym mie艣cie – Warszawie!
Jak zawsze, jeste艣my podekscytowani mo偶liwo艣ci膮 wsp贸艂pracy i dzielenia si臋 do艣wiadczeniami z naszymi przyjaci贸艂mi w ramach job shadowing. 馃挋
———————————–
鈥橮rogram Erasmus+ sfinansowany ze 艣rodk贸w UE. Wyra偶one pogl膮dy i opinie s膮 jedynie opiniami autor贸w i niekoniecznie odzwierciedlaj膮 pogl膮dy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponosz膮 za nie odpowiedzialno艣ci.鈥

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw