Szkoła Gaudeamus

Opinie o nas

Uczniowie o szkole

„Naszą szkołę cenię za niezwykłe ciepło, jakie w niej panuje…lubię naszych nauczycieli za to, że są zawsze otwarci podać pomocną dłoń. Dodatkowo komfortowe warunki w budynku pozwalają mi się lepiej skupić na lekcjach, a różnorodne formy pracy pozwalają zapamiętać jak najwięcej istotnych informacji z lekcji. Moim priorytetem jest nauka, a ta szkoła podziela je.”

Rodzice o szkole

“Córka w Gaudeamusie od 6 lat : ) Bezpieczna, szczęśliwa, z dobrymi wynikami w nauce. Problemy? Pokażcie mi szkołę gdzie ich nie ma? Najważniejsze, że problemy są zauważane i rozwiązywane. Druga córka zaczyna naukę we wrześniu. Dalszy komentarz zbędny ; ) Polecam!”

Nauczyciele o szkole

„Szczycę się tym, że znam swoich uczniów po imieniu. Wiem, co lubią, wiem, z czego są dobrzy. Rozpoznaję, kiedy potrzebują pocieszenia czy przytulenia. Moja rola daje mi dobry sposób na to, żeby mieć kontakt z rodzicami. W naszej szkole jest to szczególnie ważne. Jeżeli chcemy mieć wpływ na naszych uczniów i kształtować ich, żeby byli fajnymi ludźmi – potrzebujemy współpracować.”

Uczniowie o szkole

Rodzice o szkole

“Córka w Gaudeamusie od 6 lat 🙂 Bezpieczna, szczęśliwa, z dobrymi wynikami w nauce. Problemy? Pokażcie mi szkołę gdzie ich nie ma? Najważniejsze, że problemy są zauważane i rozwiązywane. Druga córka zaczyna naukę we wrześniu. Dalszy komentarz zbędny ; ) Polecam!”

Nauczyciele o szkole