Pasje naszych nauczycieli!

Pasje naszych nauczycieli, czyli wakacje pod znakiem biegowego wyzwania!🥇

Wakacje to nie tylko odpoczynek ale również czas ciekawych i pełnych pasji wyzwań.

🫶🏻 My jesteśmy pełni podziwu dla Pana Piotra Kania, który w ciągu ostatnich dwóch miesięcy udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych, a ilość kilometrów, jaką przebiegł jest wprost oszałamiająca! 😮

Pan Piotr wakacje spędził pod znakiem biegowego wyzwania! Zaczynając od początku…

Panu Piotrowi udało się wystartować w Biegu Powstania Warszawskiego, gdzie zajął 83 miejsce na 464 osób startujących.
Został również zdobywcą Biegowej Korony Ziemi, gdzie musiał pokonać przeszło 100710 metrów, co odpowiada dwukrotnej wysokości najwyższych szczytów górskich na poszczególnych kontynentach.

Biegowa Korona Ziemi to była jedynie rozgrzewka do Biegowej Korony Himalajów i Karakorum, gdzie w wyzwaniu zawodnik musi przebiec przeszło 115 km, co odpowiada 14 ośmiotysięcznikom! 💪🏻

Jednak największym osiągnięciem Pana Piotra było przebiegnięcie prawie 469 km w projekcie POLSKIE GÓRY – Głównym Szlakiem Beskidzkim, który jest najdłuższym szlakiem wytyczonym w polskich górach. 🏔️

To niezwykle wymagająca trasa, a śmiałkowie decydujący się na stawienie jej czoła muszą odznaczać się wyjątkową wytrzymałością, zawziętością i kondycją. 👏🏻

🦮 Na wielu ścieżkach biegowych naszemu nauczycielowi towarzyszył kochany pies – Torch, który również brał udział w Międzynarodowym Biegu z Psem na 4 km.

Panie Piotrze gratulujemy wszystkich osiągnięć w tak krótkim czasie! Znając Pana wiemy, że to dopiero rozgrzewka. 💙 #GaudeTeam

Więcej aktualności:

Jesteśmy w Hiszpanii 🇪🇸

Nasze nauczycielki wróciły z Hiszpanii, gdzie uczestniczyły w Job Shadowing w ramach Erasmus+.   Pani Martyna i Pani Ola, nauczycielki z naszej szkoły na Bemowie

Poznajemy hiszpański system edukacji 🇪🇸

Jesteśmy na Majorce!  Nasi uczniowie biorą udział w wyjątkowej przygodzie jaką jest uczestnictwo w wymianie uczniowskiej na Majorce. Celem naszego wyjazdu jest doskonalenie umiejętności językowych w