Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Piknik Rodzinny na Bemowie! 馃挋

Zobaczcie, jak bawili艣my si臋 podczas Pikniku Rodzinnego w Gaudeamus na Bemowie! 馃憢馃徎鉂わ笍
馃尶 To by艂 艣wietny czas – pi臋kna pogoda, rozmowy przy dobrej kawie, przedstawienie w wykonaniu naszych uczni贸w, dmuchany tor przeszk贸d i przede wszystkim mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej zabawy.
Pi臋knie dzi臋kujemy Pa艅stwu za tak liczne przybycie, ka偶dy u艣miech i dobre s艂owo.
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
Dzi臋ki takim inicjatyw膮 wiemy, 偶e RAZEM NAM SI臉 UDA! 馃挋 #GaudeTeam

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Nasz absolwent i jego satelita 馃殌

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalaz艂 satelit臋, kt贸ry odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.聽 Dzi艣 chcemy podzieli膰 si臋 z Wami kolejnym wr臋cz kosmicznym聽聽osi膮gni臋ciem naszego

Lecimy na Majork臋 馃嚜馃嚫

Lecimy na Majork臋 w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.聽 Nasi uczniowie najbli偶szy tydzie艅 sp臋dz膮 na s艂onecznej Majorce, gdzie b臋d膮 bra膰 udzia艂 w wymianie uczniowskiej w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)