Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Piknik Rodzinny na Bemowie! 馃挋

Zobaczcie, jak bawili艣my si臋 podczas Pikniku Rodzinnego w Gaudeamus na Bemowie! 馃憢馃徎鉂わ笍
馃尶 To by艂 艣wietny czas – pi臋kna pogoda, rozmowy przy dobrej kawie, przedstawienie w wykonaniu naszych uczni贸w, dmuchany tor przeszk贸d i przede wszystkim mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej zabawy.
Pi臋knie dzi臋kujemy Pa艅stwu za tak liczne przybycie, ka偶dy u艣miech i dobre s艂owo.
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
Dzi臋ki takim inicjatyw膮 wiemy, 偶e RAZEM NAM SI臉 UDA! 馃挋 #GaudeTeam

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio: