Zapisz si臋 na indywidualny dzie艅 otwarty

Piknik Rodzinny w J贸zefos艂awiu 馃挋

Zobaczcie, jak bawili艣my si臋 podczas Pikniku Rodzinnego w Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 馃憢馃徎鉂わ笍馃彙
馃尶 Takie spotkania nale偶膮 do kategorii tych z najcenniejszych. Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowa przy owocowym koktajlu, czy tak cenny czas na wsp贸ln膮 zabaw臋.
Dzi臋kujemy Wam za liczne przybycie, ka偶dy u艣miech i dobre s艂owo. 馃槏
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
Pami臋tajcie, 偶e RAZEM mo偶emy wi臋cej! 馃挋 #GaudeTeam

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Rozpocz臋cie roku szkolnego 2023/2024

W ko艅cu! Nasi uczniowie wr贸cili do szko艂y, a my z u艣miechem rozpocz臋li艣my nowy rok szkolny 2023/2024. 聽By艂y u艣ciski, przytulaski i wakacyjne historie. Patrz膮c na Was

Pasje naszych nauczycieli!

Pasje naszych nauczycieli, czyli wakacje pod znakiem biegowego wyzwania!聽Wakacje to nie tylko odpoczynek ale r贸wnie偶 czas ciekawych i pe艂nych pasji wyzwa艅.聽 My jeste艣my pe艂ni podziwu

Odwiedzili艣my Ateny, czyli Erasmus+!

Nasz kolejny przystanek w ramach programu Erasmus+ to miasto niezwyk艂ych historii, czyli pi臋kne Ateny! 聽W te wakacje nasi nauczyciele nieustannie szkol膮 si臋 i rozwijaj膮 swoje

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 97% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 76% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 74%)

Matematyka 84% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 96% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo