Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Piknik Rodzinny w J贸zefos艂awiu 馃挋

Zobaczcie, jak bawili艣my si臋 podczas Pikniku Rodzinnego w Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 馃憢馃徎鉂わ笍馃彙
馃尶 Takie spotkania nale偶膮 do kategorii tych z najcenniejszych. Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowa przy owocowym koktajlu, czy tak cenny czas na wsp贸ln膮 zabaw臋.
Dzi臋kujemy Wam za liczne przybycie, ka偶dy u艣miech i dobre s艂owo. 馃槏
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
Pami臋tajcie, 偶e RAZEM mo偶emy wi臋cej! 馃挋 #GaudeTeam

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Nasz absolwent i jego satelita 馃殌

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalaz艂 satelit臋, kt贸ry odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.聽 Dzi艣 chcemy podzieli膰 si臋 z Wami kolejnym wr臋cz kosmicznym聽聽osi膮gni臋ciem naszego

Lecimy na Majork臋 馃嚜馃嚫

Lecimy na Majork臋 w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.聽 Nasi uczniowie najbli偶szy tydzie艅 sp臋dz膮 na s艂onecznej Majorce, gdzie b臋d膮 bra膰 udzia艂 w wymianie uczniowskiej w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)