Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Pobiegli艣my w botanicznej pi膮tce! 馃憢馃徎

Pani Magda wraz ze swoimi uczniami pobieg艂a w botanicznej pi膮tce!聽馃憢馃徎

Nauczyciel z pasj膮 nie tylko uczy dzieci, ale r贸wnie偶 inspiruje je do dzia艂ania!聽馃挋

Wsp贸lny udzia艂 naszego u艣miechni臋tego聽#GaudeTeam聽w takim wydarzeniu to nie tylko bieg, ale tak偶e okazja do budowania wi臋zi, rozwijania pasji i wsp贸lnego odkrywania pi臋kna natury.聽馃挌

Uwa偶amy, 偶e to w艂a艣nie dzi臋ki tak wyj膮tkowym nauczycielom, jak Pani Magda, dzieci ucz膮 si臋 nie tylko podczas zaj臋膰 edukacyjnych, ale tak偶e na 偶yciowych 艣cie偶kach, pe艂nych pasji, czerpi膮c rado艣膰 i nauk臋 z ka偶dego wykonanego kroku!聽馃實

Pani Magdo jest Pani THE BEST!聽馃殌

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Jeste艣my w Hiszpanii 馃嚜馃嚫

Nasze nauczycielki wr贸ci艂y z Hiszpanii, gdzie uczestniczy艂y w Job Shadowing w ramach Erasmus+. 聽 Pani Martyna i Pani Ola, nauczycielki z naszej szko艂y na Bemowie

Poznajemy hiszpa艅ski system edukacji 馃嚜馃嚫

Jeste艣my na Majorce! 聽Nasi uczniowie bior膮 udzia艂 w wyj膮tkowej przygodzie jak膮 jest uczestnictwo w wymianie uczniowskiej na Majorce.聽Celem naszego wyjazdu jest doskonalenie umiej臋tno艣ci j臋zykowych w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 97% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 76% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 74%)

Matematyka 84% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 96% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 67% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 60%, 艣redni wynik w Warszawie: 64%)

Matematyka 73% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 57%, 艣redni wynik w Warszawie: 62%)

J臋zyk angielski 90% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 67%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 73% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 60%, 艣redni wynik w Warszawie: 64%)

Matematyka 93% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 57%, 艣redni wynik w Warszawie: 62%)

J臋zyk angielski 97% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 67%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)