Pocztówka z Limassol w ramach Erasmus+

Między 26 a 30 czerwca 2023 roku nasi nauczyciele: pani Dominika, pani Joanna, pani Magdalena, pani Agnieszka i pan Adam uczestniczyli w szkoleniu English in Cyprus na Cyprze, w miejscowości Limassol.

Kurs pomógł nam rozwinąć nasze kompetencje językowe, które możemy wykorzystać w codziennej pracy z uczniami i rodzicami, pochodzącymi z różnych krajów Europy, a dodatkowo wprowadzać elementy dwujęzyczne na naszych lekcjach.

Dzięki efektywnej lekcji komunikacji możemy cieszyć się nowym słownictwem i poznanymi strukturami gramatycznymi, a co więcej, w trakcie szkolenia nawiązaliśmy relacje z wieloma nauczycielami z różnych krajów Europy, którzy stanowili nasze źródło inspiracji i wymiany doświadczeń.

Łącząc przyjemne z pożytecznym, korzystamy również ze słonecznej pogody, zachwycając się kulturą i historią tego pięknego regionu.
Powróciliśmy do szkoły pełni dobrej energii i pomysłów, które pomogą nam wesprzeć naszych uczniów w procesie edukacji dwujęzycznej.

Więcej aktualności:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)