Podwójny mistrz Karate

Nasz uczeń – Łukasz zwyciężył w Pucharze Burmistrza Ursynowa w karate tradycyjnym… i to dwukrotnie! 🏆

Chwalimy się, bo sukcesami naszych uczniów wręcz trzeba! 💙 Nie wiemy, czy wiecie, ale w naszej szkole w Józefosławiu mamy bardzo utalentowanych adeptów Karate.

🥇 Uczeń klasy VIIa Łukasz zdobył pierwsze miejsce w konkurencji Kata (układ technik ataku i obrony), jak i Kumite (walka z przeciwnikiem) w Pucharze Burmistrza Ursynowa.

W zawodach brało udział ponad 150 dzieci 😮, więc Łukasz pokonał wielu innych zawodników w swojej kategorii w obu konkurencjach.

Łukaszu, życzymy kolejnych sukcesów, a rodzicom gratulujemy utalentowanego i wytrwałego w swoich postanowieniach syna! 💙

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio: