Zapisz si臋 na indywidualny dzie艅 otwarty

P贸艂kolonie z Gaudeamus 馃尡

Bo my po prostu lubimy sp臋dza膰 czas z naszymi uczniami, czyli p贸艂kolonie z Gaudeamus! 馃挋
馃攳 P贸艂kolonie w naszych szko艂ach to zawsze czas na wsp贸ln膮 zabaw臋 z przyjaci贸艂mi, eksperymentowanie, nauk臋 podczas zaj臋膰 dodatkowych, kt贸re prowadz膮 nasi nauczyciele, ale r贸wnie偶 czas na aktywny odpoczynek!
My najbardzej lubimy zrelaksowa膰 si臋 przy kreatywnej pracy plastycznej lub poeksperymentowa膰, by odkrywa膰 tajemnice otaczaj膮cego nas 艣wiata. 馃寧
I cho膰 p贸艂kolonie sko艅czy艂y si臋 w tamtym tygodniu, to ju偶 teraz chcemy Wam powiedzie膰, 偶e z niecierpliwosci膮 czekamy na powr贸t naszych uczni贸w do szk贸艂.
Tymczasem wypoczywajcie i zdobywajcie s艂oneczne wspomnienia. 鈽锔
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
Pozdrawiamy ca艂膮 spo艂eczno艣膰 Gaudeamus! 馃憢馃徎 #GaudeTeam

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Rozpocz臋cie roku szkolnego 2023/2024

W ko艅cu! Nasi uczniowie wr贸cili do szko艂y, a my z u艣miechem rozpocz臋li艣my nowy rok szkolny 2023/2024. 聽By艂y u艣ciski, przytulaski i wakacyjne historie. Patrz膮c na Was

Pasje naszych nauczycieli!

Pasje naszych nauczycieli, czyli wakacje pod znakiem biegowego wyzwania!聽Wakacje to nie tylko odpoczynek ale r贸wnie偶 czas ciekawych i pe艂nych pasji wyzwa艅.聽 My jeste艣my pe艂ni podziwu

Odwiedzili艣my Ateny, czyli Erasmus+!

Nasz kolejny przystanek w ramach programu Erasmus+ to miasto niezwyk艂ych historii, czyli pi臋kne Ateny! 聽W te wakacje nasi nauczyciele nieustannie szkol膮 si臋 i rozwijaj膮 swoje

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 92% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 72%)

Matematyka 85% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 97% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo

W rankingu og贸lnopolskim zdobyli 艣rednio:

J臋zyk polski 76% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 74%)

Matematyka 84% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 53%, 艣redni wynik w Warszawie: 67%)

J臋zyk angielski 96% punkt贸w (艣redni wynik w Polsce: 66%, 艣redni wynik w Warszawie: 81%)

Uczniowie szko艂y Bemowo