Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

P贸艂kolonie z Gaudeamus 馃尡

Bo my po prostu lubimy sp臋dza膰 czas z naszymi uczniami, czyli p贸艂kolonie z Gaudeamus! 馃挋
馃攳 P贸艂kolonie w naszych szko艂ach to zawsze czas na wsp贸ln膮 zabaw臋 z przyjaci贸艂mi, eksperymentowanie, nauk臋 podczas zaj臋膰 dodatkowych, kt贸re prowadz膮 nasi nauczyciele, ale r贸wnie偶 czas na aktywny odpoczynek!
My najbardzej lubimy zrelaksowa膰 si臋 przy kreatywnej pracy plastycznej lub poeksperymentowa膰, by odkrywa膰 tajemnice otaczaj膮cego nas 艣wiata. 馃寧
I cho膰 p贸艂kolonie sko艅czy艂y si臋 w tamtym tygodniu, to ju偶 teraz chcemy Wam powiedzie膰, 偶e z niecierpliwosci膮 czekamy na powr贸t naszych uczni贸w do szk贸艂.
Tymczasem wypoczywajcie i zdobywajcie s艂oneczne wspomnienia. 鈽锔
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
Pozdrawiamy ca艂膮 spo艂eczno艣膰 Gaudeamus! 馃憢馃徎 #GaudeTeam

Udost臋pnij:

Wi臋cej aktualno艣ci:

Elementor #10770

Nasza szko艂a w J贸zefos艂awiu zosta艂a wyr贸偶niona jako jedna z trzech szk贸艂, kt贸re mia艂y najwi臋cej laureat贸w i finalist贸w z konkurs贸w kuratoryjnych w wojew贸dztwie mazowieckim! 聽 Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w J贸zefos艂awiu! 聽 Takie spotkania z ca艂膮 pewno艣ci膮 nale偶膮 do tych z kategorii – najcenniejszych.Mo偶liwo艣膰 wsp贸lnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 馃嚞馃嚪

Pani Kinga wr贸ci艂a z Aten, gdzie uczestniczy艂a w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniaj膮 tempa i nadal odwiedzaj膮 europejskie szko艂y w

Uczniowie szko艂y J贸zefos艂aw