PORADNIA Psychologiczno-Pedagogiczna AURIS

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna AURIS jest prywatnym ośrodkiem świadczącym usługi w zakresie profilaktyki, diagnozy oraz terapii SI, logopedii, BioFeedback’u. Mieści się w Warszawie przy ul. Bajana 35. Swoim klientom zapewnia przyjazną i bezpieczną atmosferę oraz indywidualne podejście do problemów każdej zgłaszającej się osoby. Poradnia jest placówką przyjazną dla dzieci, wspierającą i pomocną w pokonywaniu ograniczeń wynikających z zaburzeń rozwojowych. Równocześnie dokłada wszelkich starań, by być miejscem cieszącym się zaufaniem rodziców, którzy znajdą w niej rzetelną i fachową pomoc z zakresu wspomagania rozwoju i wychowywania dzieci. Zespół poradni tworzą doświadczeni psycholodzy, pedagodzy i terapeuci z wieloletnim doświadczeniem.

Specjaliści prowadzą diagnozę trudności dydaktycznych i emocjonalnych, korzystając z różnorodnych metod diagnostycznych. Prowadzą także indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci.

Zespół poradni nieustannie dąży do zwiększenia skuteczności działań poprzez doskonalenie umiejętności pomagania, głębszego rozpoznawania potrzeb oraz oferowania pomocy adekwatnej do oczekiwań podopiecznych. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług praca całego zespołu oraz poszczególnych członków podlega stałej superwizji.

OFERTA PORADNI

TERAPIE:
  • Terapia logopedyczna
  • Pomoc psychologiczna
  • Terapia pedagogiczna / zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
  • Terapia pedagogiczna - język angielski dla dyslektyków
  • Terapia Integracji Sensorycznej (SI)
  • Terapia ręki
  • Sensoplastyka

TRENINGI:
  • Trening umiejętności społecznych (TUS)
  • Trening przetwarzania słuchowego metodą Johansena
  • EEG-BioFeedback

OPINIE:
  • w celu uzyskania opinii o swoim dziecku skontaktuj się z naszymi specjalistami.

KONTAKT:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna AURIS