Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Poznajemy hiszpa艅ski system edukacji 馃嚜馃嚫

Jeste艣my na Majorce! 馃嚜馃嚫
Nasi uczniowie bior膮 udzia艂 w wyj膮tkowej przygodzie jak膮 jest uczestnictwo w wymianie uczniowskiej na Majorce.
Celem naszego wyjazdu jest doskonalenie umiej臋tno艣ci j臋zykowych w zakresie j臋zyka angielskiego i hiszpa艅skiego. 馃帗
Program wymiany pozwala nam r贸wnie偶 zapozna膰 si臋 z innym systemem edukacyjnymi, metodami nauczania i kultur膮 szkoln膮 innych kraj贸w, co bez w膮tpienia poszerza nasze horyzonty i pozwala spojrze膰 na w艂asny system z nowej perspektywy.
馃彙 Uczniowie mieszkaj膮 w domach r贸wie艣nik贸w z Majorki, co pozwala im zanurzy膰 si臋 w hiszpa艅skiej kulturze i tradycjach.
Plac贸wka edukacyjna na Majorce, wsp贸艂pracuj膮ca z Gaudeamus, przygotowa艂a fascynuj膮cy plan zaj臋膰, obejmuj膮cy wiele wycieczek. 馃彌锔
Dzi臋kujemy za go艣cinno艣膰 i niezapomniane do艣wiadczenia, jakich nam dostarczyli艣cie! 馃憢馃徎 #GaudeTeam
———————————–
鈥橮rogram Erasmus+ sfinansowany ze 艣rodk贸w UE. Wyra偶one pogl膮dy i opinie s膮 jedynie opiniami autor贸w i niekoniecznie odzwierciedlaj膮 pogl膮dy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponosz膮 za nie odpowiedzialno艣ci.鈥