Zapisz si臋 na dzie艅 otwarty

Profesjonalne warsztaty teatralne 馃幁

Profesjonalne warsztaty teatralne z teatrem 艁膮tka! 馃幁
Teatr 艁膮tka odwiedza nas od lat, poniewa偶 prowadzi wspania艂e warsztaty teatralne, podczas kt贸rych dzieci maj膮 okazj臋 prze艂ama膰 sw贸j l臋k, rozwija膰 umiej臋tno艣ci wsp贸艂pracy w grupie i sprawdzi膰 si臋 w roli prawdziwych aktor贸w. 馃幀
Tym razem wzi臋li艣my udzia艂 w warsztatach pod nazw膮 鈥淭worzy膰 teatr鈥.
Podczas warsztat贸w 膰wiczyli艣my narz膮dy artykulacyjne i uczestniczyli艣my w treningu oddechowym, aby poprawi膰 swoje umiej臋tno艣ci m贸wienia i 艣piewania na scenie.
Nast臋pnie losowali艣my role, uczyli艣my si臋 wybranych piosenek i tekstu m贸wionego, by potem zaprezentowa膰 sw贸j spektakl przed kolegami i kole偶ankami z klasy! 馃帵
鈥濻how must go on鈥, jak mawia艂 klasyk, a zabawy i 艣miechu by艂o przy tym bardzo du偶o. 馃挭馃徎
鈥斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺斺
Dzi臋kujemy Panu Arturowi z teatru 艁膮tka, jak zawsze za profesjonalne przeprowadzenie warsztat贸w, wiedz臋 i pobudzanie kreatywno艣ci w艣r贸d m艂odych ludzi. Lubimy ludzi z pasj膮! 鉂わ笍 #GaudeTeam