Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Przyjazne wnętrza

 

Budynki szkolne zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie uczniów. Sala gimnastyczna, boiska, świetlica, biblioteka, stołówka, własna kuchnia to elementy zaplecza szkoły, podnoszące jakość świadczonych w niej usług. Jesteśmy świadomi, że estetyka i kolorystyka wnętrz  mają bezpośredni wpływ na samopoczucie naszych wychowanków, dlatego staramy się, aby wszystkie pomieszczenia były miejscem, w których chce się przebywać. Współpracujemy na stałe z doświadczonymi projektantami. Wierzymy, że obcowanie z dobrym wzornictwem jest dodatkowym elementem edukacyjnym kształtującym wrażliwość estetyczną i przestrzenną młodych ludzi, która zaowocuje w ich przyszłym życiu.

 

Nasze podłogi  

W naszych szkołach przywiązujemy wagę do jakości używanych materiałów, ich estetyki i funkcjonalności. Ważnym elementem wystroju wnętrz są podłogi.  Zdecydowaliśmy się na panele drewniane, które z jednej strony dodają wnętrzom elegancji, ciepła i przytulności, z drugiej są trwałe i wygodne w utrzymaniu.

Dostawcą podłóg jest firma Europanele - doświadczony dystrybutor, który sprostał naszym oczekiwaniom - zarówno co do jakości i trwałości, jak i ceny paneli.