Spotkanie świąteczne w Gaudeamus Bemowo

Nasze świąteczne spotkanie w Gaudeamus Bemowo. 🎄

Mury naszej szkoły na Bemowie, jak co roku o tej porze ogarnęła świąteczna magia podczas wyjątkowego wydarzenia, które zgromadziło naszych uczniów, ich rodziców i nauczycieli. 💙

W atmosferze pełnej radości i oczekiwania na pierwszą gwiazdkę wspólnie spędziliśmy wyjątkowy czas pełen radości i wartościowych rozmów.

🏡 Najważniejszym punktem naszego spotkania było przedstawienie świąteczne pt. „Opowieść Wigilijna” w wykonaniu naszych zdolnych uczniów. Było naprawdę wzruszająco i refleksyjnie. ❤️

🫶🏻 Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólnie spędzony czas, a Pani Kindze Karczmarczyk, Pani Kasi Czerwińskiej, Pani Magdzie Borkowskiej i Pani Monice Kowalczyk za przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia!

Dodatkowo dziękujemy również Pani Oli Piecyk i Agnieszce Izdebskiej za organizację kiermaszu świątecznego.🎅🏻 #GaudeTeam

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio: