Sukcesy Macieja!

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam Macieja – ucznia Szkoły Podstawowej Gaudeamus Bemowo, który już niebawem będzie jednym z pierwszych absolwentów naszej szkoły.  Maciej na przestrzeni lat nauki w naszej szkole zdobył 1 miejsce w Polsce w Alfiku Humanistycznym, dostał się do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów, Konkursu Kuratoryjnego z matematyki, a także Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego.  Ponadto jeszcze przed kwarantanną Maciejowi udało się zostać Finalistą Olimpiady Literackiej i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych, która zwalnia go z konieczności pisania egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego!  Jesteśmy dumni jako nauczyciele z sukcesów naszych uczniów i chcemy dalej wspierać każdego z nich w ich ścieżce edukacyjnej, by wspólnie obserwować ich rozwój i cieszyć się z kolejnych sukcesów. Na zdjęciu – Maciej z Panią Olą, która również jak inni nauczyciele uczący Macieja wspierała go w jego sukcesach.  Pięknego dnia!

Więcej aktualności:

Nasi nauczyciele szkolą się w Dublinie!

Mamy to! Nasi nauczyciele ukończyli 10-dniowe szkolenie w Dublinie.  Nasi nauczyciele w miniony piątek ukończyli 10-dniowy kurs organizowany przez English Matters w Trinity College Dublin!Kurs

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

To był dzień pełen wzruszeń, czyli zakończenie roku szkolnego.  Dziś chcielibyśmy Wam napisać, że jesteśmy niesamowicie dumni z naszych uczniów – ich osiągnięć, rozwoju i

Piknik Rodzinny Józefosław