Sukcesy Macieja!

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam Macieja – ucznia Szkoły Podstawowej Gaudeamus Bemowo, który już niebawem będzie jednym z pierwszych absolwentów naszej szkoły.  Maciej na przestrzeni lat nauki w naszej szkole zdobył 1 miejsce w Polsce w Alfiku Humanistycznym, dostał się do II etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów, Konkursu Kuratoryjnego z matematyki, a także Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego.  Ponadto jeszcze przed kwarantanną Maciejowi udało się zostać Finalistą Olimpiady Literackiej i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych, która zwalnia go z konieczności pisania egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego!  Jesteśmy dumni jako nauczyciele z sukcesów naszych uczniów i chcemy dalej wspierać każdego z nich w ich ścieżce edukacyjnej, by wspólnie obserwować ich rozwój i cieszyć się z kolejnych sukcesów. Na zdjęciu – Maciej z Panią Olą, która również jak inni nauczyciele uczący Macieja wspierała go w jego sukcesach.  Pięknego dnia!

Więcej aktualności:

Jesteśmy w Rzymie 🇮🇹

Nasze nauczycielki są na kursie w Rzymie w ramach programu Erasmus+!   Miło nam poinformować, że Pani Ewa Gruszecka i Pani Jola Sonnenburg z naszej

Uczniowie w Barcelonie 🇪🇸

Podsumowanie Wymiany Uczniowskiej w Barcelonie 🇪🇸 Uczniowie Szkoły Gaudeamus na Bemowie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wymianie uczniowskiej w Barcelonie, realizowanej w ramach programu

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Uczniowie szkoły Józefosław

Język polski 85.7%