#Szkoła do hymnu #Święto Niepodległości

Dzień Niepodległości to święto dla wszystkich Polaków szczególne i bardzo ważne. 11 listopada po 123 latach Polska odzyskuje wolność!
Niepodległość nie została nam dana za darmo, wywalczyliśmy ją na wielu frontach I wojny światowej. Jednym z ojców naszej niepodległości jest Józef Piłsudski. Jego walka i poświęcenie polskiej sprawie stała się fundamentem naszej wolnej ojczyzny.Szkoła Gaudeamus przez projekt Niepodległość z wąsem, uhonorowała Marszałka i przypomniała jego wkład jaki włożył w podwaliny niepodległości oraz biorąc udział w akcji #szkoladohymnu i śpiewając patriotyczne pieśni.
Wykonanie hymnu i projekt Niepodległość z wąsem można obejrzeć na naszym fanpage na facebook, a pieśni patriotyczne pod następującymi linkami:

Więcej aktualności:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)

Matematyka 73% punktów (średni wynik w Polsce: 57%, średni wynik w Warszawie: 62%)