Zadzwoń do nas! 666 079 305

Światowy Dzień Książki

17 kwietnia 2018
W poniedziałek, 23 kwietnia, obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w WYMIANIE książki. Prosimy o przyniesienie do szkoły książek opakowanych w [...]

Dzień Czekolady

09 kwietnia 2018
Dwunastego kwietnia, w Dzień Czekolady, uczniowie mogą przynieść do szkoły nieduże słodkości. Zachęcamy do samodzielnego przygotowania zdrowych słodkości lub do kupienia zdrowszej, czekolady gorzkiej.

Dzień Sportu

04 kwietnia 2018
Dziewiątego kwietnia będziemy obchodzić Dzień Sportu. Zaprosimy uczniów do udziału w sportowych konkursach.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

01 kwietnia 2018
Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu uczniowie będą uczestniczyć w specjalnie przygotowanych lekcjach tematycznych. Prosimy, aby w piątek, 6.04, każdy ubrał się na niebiesko.

Strona 1 2 3 4 >