Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Zadzwoń do nas! 733-363-303

Październik

Pizza

27 października 2017
Pizza w szkole? Czemu nie, pod warunkiem, że przygotujemy ją sami ze zdrowych składników. Choć przygotowanie pizzy to nie wszystko. Trzeba jeszcze nakryć do stołu, a potem posprzątać po tej królewskiej uczcie. Nie [...]
więcej

Klub Młodego Pitagorasa

27 października 2017
W tym tygodniu na Klubie młodego Pitagorasa udowodniliśmy, że matematyka nie może być nudna. Wspólnie ułożyliśmy grę matematyczną w której znalazły się najróżniejsze zadania matematyczne m. in. zadania tekstowe, [...]
więcej

ZTM w naszej szkole

26 października 2017
W naszej szkole pojawili się nie lada goście. Przedstawiciele Zarządu Transportu Miejskiego przeprowadzili dla nas lekcje w autobusie!
więcej

Jesienna lekcja

26 października 2017
Jesienne tematy najlepiej omawiać na świeżym powietrzu. Wykorzystaliśmy piękną pogodę i udaliśmy się do parku na warsztaty przyrodnicze. Obserwowaliśmy przyrodę i szukaliśmy pierwszych śladów jesieni. W klasie [...]
więcej

Lekcja w Ogrodach Wilanowskich

25 października 2017
Uczniowie klas drugich byli na lekcji muzealnej w Ogrodach Wilanowskich. Dowiedzieliśmy się jakie ptaki oraz drzewa można tam spotkać. Okazało się, że niektóre są unikatowe oraz rzadko spotykane.
więcej

W kręgu baśni J.Ch.Andersena

25 października 2017
Klasa 3d nadal uczy się - bawiąc w rozwiązywanie zadań związanych z baśniami J.Ch.Andersena.
więcej

Chrup zdrowo!

25 października 2017
Akcja chrup zdrowo w naszej szkole przebiegła wzorowo! Było smacznie, zdrowo, warzwnie-owocowo!
więcej

Ważenie

25 października 2017
Na zajęciach liczymy, ważymy i mierzymy z należytą starannością odczytując wyniki. Następnie skrzętnie je notujemy wiedząc jak ważna jest dokładność.
więcej

Gimnastyka na świeżym powietrzu

24 października 2017
Gdy pogoda dopisuje uczniowie klasy 1c ćwiczą na świeżym powietrzu. Tężyznę i sprawność kształtują dzięki ćwiczeniom na drabinkach, a umiejętności społeczne i zasady gry fair play na boisku szkolnym, grając [...]
więcej

Cykle życia zwierząt

24 października 2017
3 klasa dwujęzyczna na zajęciach przyrodniczych w języku angielskim uczyła się ostatnio o cyklu życia różnych zwierząt. Następnie sami stworzyliśmy cykle życia z plasteliny.
więcej

Kolejna makieta Londynu

24 października 2017
3 klasa dwujęzyczna po lekturze książki o Londynie stworzyła makietę centrum Londynu. Użyliśmy starych pudełek, butelek i naszej wyobraźni!
więcej

Matematyka z muszelkami

24 października 2017
Na zajęciach matematycznych liczymy w pocie czoła. Aby wszystko sie zgadzało często pomagamy sobie rekwizytami. W mnożeniu pomagały nam muszelki.
więcej

Tworzenie ptaków

24 października 2017
2 klasa dwujęzyczna po lekturze na temat ptaków stworzyła swoje własne ptaki. Dzieci użyły swej wyobraźni by stworzyć całkiem nowe, niesamowite gatunki ptaków o supermocach.
więcej

Wycieczka do Wedla

23 października 2017
Wyjście do Wedla na warsztaty kreatywno - czekoladowe. Było bardzo smakowicie.
więcej

Przerwa rekreacyjna

23 października 2017
Przerwa rekreacyjna poza szkołą - zdobywamy sprawności.
więcej

Witaminki, witaminki...

23 października 2017
Uczniowie klasy 2c w ramach projektu ,,Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” tworzyli zdrowy jadłospis. Wykorzystali do tego zdobytą wiedzę o witaminach oraz swoje umiejętności plastyczne.
więcej

Kasztany

23 października 2017
Uczniowie klasy 2c wcielili się dzisiaj w role konstruktorów. Za pomocą wykałaczek, liści, kasztanów, żołędzi oraz plasteliny tworzyli najróżniejsze budowle m. in. dom, ludziki oraz spinery.
więcej

List od J. Ch. Andersena

23 października 2017
Dziś klasa 3d dostała tajemniczy list od baśniopisarza J.Ch.Andersena cały dzień wykonywaliśmy zadania za które dostawaliśmy bilety wstępu do następnych komnat. Na koniec najlepsi dostali od księżniczki Matemajtycy [...]
więcej

Koło języka polskiego - Godzina Geniuszu

23 października 2017
Czy wiecie czym jest Godzina Geniuszu? To danie uczniom szansy na powiedzenie o tym, co wyjątkowo lubią. Na kółku z języka polskiego czwartoklasiści na forum klasy prezentują swoje projekty. W ten sposób uczniowie [...]
więcej

Świetlica na świeżym powietrzu

23 października 2017
Pogoda w tym tygodniu wyjątkowo nas rozpieszcza, a jak wiadomo zabawa na świeżym powietrzu jest najbardziej lubianą formą rozrywki. Ponad to rozwija zmysły, wyobraźnię, poprawia kondycję oraz wzmacnia odporność. [...]
więcej

Akademia pana Kleksa kreatywnie

23 października 2017
Czy lekcje języka polskiego są nużące? Czy omawianie lektur to sztampowa procedura? Nie w naszej szkole! „Akademia pana Kleksa” to doskonała okazja na ćwiczenie kreatywnego myślenia, umiejętności pracy w grupie, [...]
więcej

Opiniotwórstwo

23 października 2017
Jak 4a uczy się opiniotwórstwa? Zaczęliśmy od oddzielenia podstawy słowotwórczej i formantu, a później graficznie obrazowaliśmy istotę argumentów. Są one tak ważne jak fundamenty domu! - powiedziała pani. Bystrzaki [...]
więcej

Wycieczka do biblioteki

23 października 2017
Wycieczka do pobliskiej biblioteki piblicznej.
więcej

Makieta miasta klasy 2b

17 października 2017
Dumnie prezentujemy makietę miasta, którą klasa 2b wykonała na zajęciach!
więcej

Zdrowe talerze

17 października 2017
Uczniowie klasy 2c w ramach projektu o witaminach tworzyli ,,Zdrowe talerze”. Każdy z uczniów z plasteliny tworzył ulubione danie, które jest zdrowe oraz zawiera dużo witamin.
więcej

Na plastyce praca wre!

16 października 2017
Na plastyce praca wre! Nikt nie oszczędza kredek i papieru kiedy ważne są chęci i zaangażowanie, a pragnienie stworzenia własnego dzieła sztuki jest priorytetem.
więcej

Wycieczka do muzeum bajek i baśni

16 października 2017
Druga wycieczka za nami. Tym razem klasa 1c wybrała się do Muzeum Warszawy gdzie poznawaliśmy bajki i baśnie. Dodatkowa atrakcją było wejście na wieżę widokową!
więcej

Matematyczna zabawa

16 października 2017
W klasie 1c matematyka to wspaniała zabawa. Poznawanie nowych znaków matematycznych za pomocą kart ułatwia przyswajanie wiedzy i pomaga wykorzystać ją w praktyce.
więcej

Czasowniki i przymiotniki

16 października 2017
Czasowniki, przymiotniki, rzeczowniki, przysłówki i liczebniki - ile dają pozytywnych emocji to wie 3 klasa dwujęzyczna.
więcej

Mierzenie i ważenie

16 października 2017
Matematyka nie musi być nudna :) przypomnienie sobie ważenia i mierzenia może być fajne :) pokój pielęgniarki jest najlepszym miejscem :)
więcej

Makieta Londynu

12 października 2017
Zajęcia w klasie 3 dwujęzycznej są naprawdę bardzo ciekawe. Oto makieta Londynu wykonana przez uczniów.
więcej

Zadania matematyczne

10 października 2017
Uczniowie klasy 1c, samodzielnie, w wolnym czasie ćwiczą rozwiązywanie zadań matematycznych. Gdy zabraknie już palców z pomocą przychodzą kolorowe liczmany.
więcej

Koło Młodego Czytelnika

10 października 2017
Koło Młodego Czytelnika cieszy się sporym zainteresowanie wśród uczniów klas pierwszych. Na drugich zajęciach dzieci pochwaliły się swoimi ulubionymi książkami, których fragmenty zostały wysłuchane z wielkim [...]
więcej

Przerwy rekreacyjne w rytmie szachów

10 października 2017
Podczas przerw rekreacyjnych nasi uczniowie często grają w szachy. O korzyściach takiego właśnie spędzania czasu wolnego wiedzą wszyscy. Ale ważne jest też to, że nasi uczniowie po prostu to lubią!
więcej

Ogródek owocowo-warzywny

10 października 2017
Klasa 2c rozpoczęła projekt ,,Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”, dlatego stworzyliśmy swój własny warzywno-owocowy ogródek.
więcej

Poznajemy witaminy

10 października 2017
W tym tygodniu klasa 2c rozpoczęła poznawanie witamin, dzięki, którym jesteśmy zdrowi i silni. Poznaliśmy również skutki braku witamin w naszym organizmie.
więcej

Poranna świetlica

10 października 2017
Poranna świetlica- u nas aktywnie i matematycznie ;) kubki z tabliczką mnożenia to świetna zabawa na rozruszanie głowy tuż przed lekcjami.
więcej

Zajęcia komputerowe

04 października 2017
Na zajęciach komputerowych także można ćwiczyć zawiłą gramatykę angielską, ale w jakże miły sposób!
więcej

Ważenie na matematyce

04 października 2017
Na zajęciach matematyki ważymy i porównujemy. Sprawdzamy także ile kart należy położyć na przeciwnej szali by przeważyć długopis a ile by przeważyć nożyczki.
więcej

Prezentacje swoich pasji

02 października 2017
Ostatni tydzień klasa 3d poświęciła na przygotowanie prezentacji o swoich pasjach.
więcej

7. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w szkole Gaudeamus Bemowo

02 października 2017
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w szkole Gaudeamus był bardzo ciekawym wydarzeniem. Po uroczystym rozpoczęciu na sali gimnastycznej, co chwila i na każdym kroku odbywały się jakieś atrakcje. Egzaminy w klasach, [...]
więcej