Polityka prywatności / Polityka cookies / Poleć stronę

Zadzwoń do nas! 666 079 305

Październik

Makieta miasta klasy 2b

17 października 2017
Dumnie prezentujemy makietę miasta, którą klasa 2b wykonała na zajęciach!
więcej

Wycieczka do muzeum bajek i baśni

16 października 2017
Druga wycieczka za nami. Tym razem klasa 1c wybrała się do Muzeum Warszawy gdzie poznawaliśmy bajki i baśnie. Dodatkowa atrakcją było wejście na wieżę widokową!
więcej

Matematyczna zabawa

16 października 2017
W klasie 1c matematyka to wspaniała zabawa. Poznawanie nowych znaków matematycznych za pomocą kart ułatwia przyswajanie wiedzy i pomaga wykorzystać ją w praktyce.
więcej

Zadania matematyczne

10 października 2017
Uczniowie klasy 1c, samodzielnie, w wolnym czasie ćwiczą rozwiązywanie zadań matematycznych. Gdy zabraknie już palców z pomocą przychodzą kolorowe liczmany.
więcej

Koło Młodego Czytelnika

10 października 2017
Koło Młodego Czytelnika cieszy się sporym zainteresowanie wśród uczniów klas pierwszych. Na drugich zajęciach dzieci pochwaliły się swoimi ulubionymi książkami, których fragmenty zostały wysłuchane z wielkim [...]
więcej

Poranna świetlica

10 października 2017
Poranna świetlica- u nas aktywnie i matematycznie ;) kubki z tabliczką mnożenia to świetna zabawa na rozruszanie głowy tuż przed lekcjami.
więcej

7. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w szkole Gaudeamus Bemowo

02 października 2017
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w szkole Gaudeamus był bardzo ciekawym wydarzeniem. Po uroczystym rozpoczęciu na sali gimnastycznej, co chwila i na każdym kroku odbywały się jakieś atrakcje. Egzaminy w klasach, [...]
więcej