Zadzwoń do nas! 666 079 305

październik

Zdrowe talerze

17 października 2017
Uczniowie klasy 2c w ramach projektu o witaminach tworzyli ,,Zdrowe talerze”. Każdy z uczniów z plasteliny tworzył ulubione danie, które jest zdrowe oraz zawiera dużo witamin.

Czasowniki i przymiotniki

16 października 2017
Czasowniki, przymiotniki, rzeczowniki, przysłówki i liczebniki - ile dają pozytywnych emocji to wie 3 klasa dwujęzyczna.

Mierzenie i ważenie

16 października 2017
Matematyka nie musi być nudna :) przypomnienie sobie ważenia i mierzenia może być fajne :) pokój pielęgniarki jest najlepszym miejscem :)

Makieta Londynu

12 października 2017
Zajęcia w klasie 3 dwujęzycznej są naprawdę bardzo ciekawe. Oto makieta Londynu wykonana przez uczniów.

Ogródek owocowo-warzywny

10 października 2017
Klasa 2c rozpoczęła projekt ,,Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”, dlatego stworzyliśmy swój własny warzywno-owocowy ogródek.

Poznajemy witaminy

10 października 2017
W tym tygodniu klasa 2c rozpoczęła poznawanie witamin, dzięki, którym jesteśmy zdrowi i silni. Poznaliśmy również skutki braku witamin w naszym organizmie.

Zajęcia komputerowe

04 października 2017
Na zajęciach komputerowych także można ćwiczyć zawiłą gramatykę angielską, ale w jakże miły sposób!

Ważenie na matematyce

04 października 2017
Na zajęciach matematyki ważymy i porównujemy. Sprawdzamy także ile kart należy położyć na przeciwnej szali by przeważyć długopis a ile by przeważyć nożyczki.

Prezentacje swoich pasji

02 października 2017
Ostatni tydzień klasa 3d poświęciła na przygotowanie prezentacji o swoich pasjach.