Prywatna szkoła
podstawowa Bemowo

ul. Lazurowa 67

E-mail: dyrektor.bemowo@szkola-gaudeamus.pl

Szkoła Gaudeamus Bemowo oraz Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia Bemowo I mieszczą się w nowoczesnym, oryginalnym kompleksie edukacyjnym, zaprojektowanym specjalnie na potrzeby naszych placówek. Jest on zlokalizowany przy ulicy Lazurowej 67 w Warszawie, w sąsiedztwie centrum handlowego City Park Bemowo, 200 m od skrzyżowania z ul. Człuchowską.

Oprócz Oprócz nowocześnie wyposażonych i komfortowych sal lekcyjnych i pracowni przedmiotowych na terenie szkoły znajduje się profesjonalnie wyposażona kuchnia, stołówka, świetlica oraz biblioteka.

Dyrektor:

Artur Stępniak

“Szkoła Gaudeamus Bemowo to miejsce, gdzie mogę realizować moją wizję edukacji i współpracować z wieloma osobami, które ubogacają moje wyobrażenie szkoły opartej na nowoczesnej, przyjaznej uczniowi i opartej na relacjach edukacji”.

Dwujęzyczna

Gaudeamus
Bemowo

ul. Lazurowa 67

Dyrektor szkoły: Artur Stępniak
E-mail: dyrektor.bemowo@szkola-gaudeamus.pl

Dyrektor:

Artur Stępniak

Inspirująca przestrzeń
Nowoczesne wnętrza
Estetyczny wystrój
Profesjonalne pracownie
Sprzęt multimedialny
Sala gimnastyczna
Profesjonalne boisko
Przytulna stołówka
Zaplecze kuchenne

W Gaudeamus tworzymy estetyczne i inspirujące wnętrza, które pobudzają kreatywność, ułatwiają naukę, zachęcają do działania i nawiązywania relacji społecznych.

Poznaj naszych nauczycieli

Placówka Bemowo - Gaudeamus

Gaudeamus Placówka Bemowo to jedno z najnowocześniejszych miejsc edukacyjnych w Warszawie. Oferujemy nowocześnie wyposażone i komfortowe sale lekcyjne oraz pracownie przedmiotowe, ale to nie wszystko. W placówce dbamy o kompleksowe wsparcie rozwoju naszych uczniów. Kładziemy nacisk na nauczanie języków obcych, które są we współczesnym świecie niezwykle ważne.
Czytaj więcejPlacówka Bemowo to inspirujące wnętrza, które sprzyjają nauce i rozwojowi osobistemu. Nasze pomieszczenia są tak zaprojektowane, aby pobudzały kreatywność, zachęcały do działania i sprzyjały nawiązywaniu wartościowych relacji społecznych. Szkoła Bemowo posiada też profesjonalnie wyposażoną kuchnię, w której przygotowywane są zdrowe posiłki oraz przytulną stołówkę, gdzie wszyscy mogą razem spędzać czas podczas przerw. Dodatkowo w celu stymulowania kreatywności i rozwijania zainteresowań posiadamy świetlicę oraz bogato zaopatrzoną bibliotekę.

Szkoła Bemowo – wysoka jakość kształcenia

Szkoła Bemowo to placówka o ugruntowanej renomie i wysokiej jakości kształcenia. Naszym głównym celem jest zapewnienie uczniom kompleksowej edukacji na najwyższym poziomie. Posiadamy doświadczony zespół pedagogów, którzy pasjonują się swoją pracą i angażują się w rozwijanie indywidualnych zdolności każdego ucznia.   Oferujemy bogaty program nauczania, zgodny z aktualnymi standardami edukacyjnymi. W placówce stosujemy ocenianie kształtujące, które znacząco udoskonala proces kształcenia. Stawiamy na rozwijanie kompetencji, umiejętności interpersonalnych, samodyscypliny oraz kreatywności. Dzięki temu nasi uczniowie nie tylko zdobywają solidną wiedzę, ale również rozwijają się jako całościowe jednostki, gotowe do wielu wyzwań. Dzięki nauce języków obcych każdy nasz absolwent to dziecko dwujęzyczne, co znacząco ułatwia start w przyszłość.   Przykładamy również dużą wagę do monitorowania postępów uczniów i współpracy z rodzicami. Regularnie organizujemy konsultacje, aby omówić wyniki, cele i dalsze kroki w rozwoju edukacyjnym każdego ucznia. Wierzymy, że silna współpraca pomiędzy szkołą a rodziną jest kluczowa dla sukcesu dziecka. Szkoła podstawowa Bemowo to kompleksowe podejście do całego procesu nauczania.

Szkoła podstawowa Bemowo rozwija pasje

Rozwój pasji u dzieci i młodzieży jest niezwykle ważny. Szkoła podstawowa Warszawa Bemowo dba o to, aby uczniowie odkrywali i rozwijali swoje zainteresowania. Nasza placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych, które umożliwiają uczniom rozwój na wielu płaszczyznach. Niezależnie czy to sztuka, sport, muzyka czy nauki przyrodnicze – staramy się stworzyć różnorodne możliwości rozwoju.   Placówka w Bemowie, podobnie jak szkoła Józefosław, to miejsce, gdzie edukacja idzie w parze z pasją, zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Dążymy do tego, aby dzieci w naszej szkole mogły rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę i przygotowywać się do pełnego sukcesu w przyszłości.

Szkoła podstawowa Warszawa Bemowo

Niepubliczna szkoła podstawowa Bemowo to miejsce, gdzie edukacja staje się pasją, a nauka to ciągła przygoda. Zapewniamy naszym uczniom nie tylko wysoki standard nauczania, ale także komfortowe warunki, w których mogą rozwijać się i osiągać swoje cele.   Nieustannie inwestujemy w nowoczesne metody nauczania oraz w technologie. Dysponujemy profesjonalnymi salami lekcyjnymi, wyposażonymi w interaktywne tablice oraz sprzęt multimedialny. Dzięki temu nasi uczniowie mają dostęp do różnorodnych materiałów edukacyjnych i mogą korzystać z innowacyjnych narzędzi, które wspierają proces nauki. Szkoła podstawowa Bemowo to miejsce przyjazne i wspierające dla każdego dziecka.

Niepubliczna szkoła podstawowa Bemowo – sięgaj po więcej

Szkoła podstawowa Warszawa Bemowo – tutaj zachęcamy naszych uczniów do sięgania po więcej. Dzięki innowacyjnym programom nauczania i wszechstronnemu podejściu do edukacji staramy się rozbudzić ciekawość i chęć do eksplorowania nowych dziedzin. Uczniowie są motywowani do samodzielnego myślenia, kreatywności i rozwijania umiejętności, które przekraczają granice tradycyjnej nauki. W szczególny sposób kładziemy nacisk na języki obce, które są dzisiaj kluczem do sukcesu.