Zadzwoń do nas! 666 079 305

wrzesień

Dary jesieni w 2a

28 września 2017
Jesień przynosi nam w darze swoje skarby. Gdy już je przypiszemy do odpowiednich kategorii możemy rozwiązywać zadania. Kto ma więcej kasztanów? Jak rosną warzywa? Które zjadamy na surowo?

W powietrzu czuć jesień

27 września 2017
Jesień tuż, tuż.. W parku udało nam się znaleźć liście, które wykorzystaliśmy podczas zajęć plastycznych.

Poznajemy Polskę

20 września 2017
Nie zwalniamy tempa. Podczas zajęć na Edukacji Wczesnoszkolnej w pocie czoła poznajemy geografię naszego kraju.

Konstrukcje przestrzene

18 września 2017
Wykonać model przestrzenny? Żaden problem. Można go wykonać według instrukcji. Tak wyglądały u nas zajęcia matematyczne na dywanie.

Pracowicie zaczynamy nowy rok szkolny

30 listopada 2015
Wrzesień zaczął się na dobre, rok szkolny nabiera pędu. Dzieci mają pełno energii, którą trzeba wykorzystać. Przekuć na wiedzę, umiejętności lub ukierunkować na działania kreatywne. Nauczyciele wiedzą doskonale [...]