Zadzwoń do nas! 690 999 126

Harmonogram działań

GŁÓWNE DZIAŁANIA ZAPLANOWANE W PROGRAMIE ZADANIA DO WYKONANIA  W RAMACH DANEGO DZIAŁANIA
WARSZTAT„PRACA W ZESPOLE” Przeprowadzenie zajęć dla uczniów klas IV-V.
WARSZTAT„AUTOPREZENTACJA” Przeprowadzenie zajęć dla uczniów klas IV-V.
WARSZTAT„PREZENTACJE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE” Przeprowadzenie zajęć dla uczniów klas IV-V.
WARSZTATY Z EMISJI GŁOSU Przeprowadzenie zajęć dla uczniów klas IV-V.
KREATYWNA TABLICA Chętne osoby z różnych klas połączone w kilkuosobowe zespoły wspólnie planują temat i tworzą „flip” na tablicy, według ustalonego harmonogramu.
ZMIANY W ORGANIZACJI PRZERW Organizacja wyjść na boisko oraz  salę gimnastyczną.
Organizacja przerw z muzyką - stworzenie play listy.
Organizacja „Cichego kącika” -  miejsca  do spędzania przerw. Aranżacja wnętrza.
MIĘDZYKLASOWY PROJEKT W RAMACH ZAJĘĆ– SPOTKANIE ZE SZTUKĄ Każda klasa tworzy wyznaczoną część obrazu. Na wspólnym  spotkaniu nastąpi prezentacja i połączenie dzieła w całość.
PATCHWORKOWY OBRAZ Każdy uczeń tworzy pojedynczy element obrazu. Złożone wspólnie stworzą całość. Obraz będzie tworzony przez dzieci z klas 1-5, w czasie pobytu w świetlicy/zajęciach Szkoły Kreatywnego Myślenia.
AKCJA CZYTELNICZA – DZIECI DZIECIOM Uczniowie klas IV-V czytają wybrane fragmenty książek dzieciom z klas I-III w czasie pobytu w świetlicy/edukacji.
OGÓLNOSZKOLNE PODCHODY W ramach lekcji przyrody uczniowie zostaną podzieleni na zespoły i wezmą udział w pochodach, w Lesie Kabackim.
KONKURS GAUDETALENT Uczniowie na forum szkoły prezentują swoje talenty. Mogą zgłosić się do konkursu w grupach lub indywidualnie.
TEAM CHALLENGE Chętni uczniowie z różnych klas tworzą team’y. W zależności od zainteresowań każdy team będzie miał do wykonania zestaw zadań/wyzwań. Wszystkie zadania  będą musiały zostać udokumentowane na fotografii/filmie.
WIECZÓR FILMOWY POD GWIAZDAMI Wspólne oglądanie filmu boisku szkolnym.
PROJEKT „WCZORAJ-DZIŚ-JUTRO@JEDNOCZY NAS POLSKA” W czerwcu 15 dzieci polskiego pochodzenia mieszkających na stałe w Stanach Zjednoczonych przyjedzie do Polski, w ramach wymiany. Zadaniem uczniów NSP Gaudeamus i ich rodziców będzie nawiązanie relacji, zaopiekowanie się gośćmi, zorganizowanie i wspólne spędzenie czasu wolnego.
OLIMPIADA SPORTOWA SZKÓŁ GAUDEAMUS Nasi uczniowie zmierzą  się w zawodach sportowych i będą reprezentować szkołę  na  Olimpiadzie Sportowej.