Zadzwoń do nas! 690 999 126

Rekrutacja Józefosław

Zapisy - formularz rekrutacyjny

Najbliższe dni otwarte

Zastanawiasz się nad wyborem szkoły dla swojego dziecka?

Chesz dowiedzieć się więcej o Szkole Gaudeamus i zobaczyć, jakimi metodami pracują nasi nauczyciele?

Zapraszamy na spotkanie on-line z dyrektorem szkoły, podczas którego będzie można:

• obejrzeć prezentację multimedialną o szkole,
  • zapoznać się z ofertą szkoły
  • otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania.
Do zobaczenia!!!

1. Obecnie prowadzimy:
  • rekrutację uzupełniającą na bieżący rok szkolny 2020/2021
  • rekrutację na nowy rok szkolny 2021/2022

- do zerówki o profilu dwujęzycznym

- do klasy 1 o profilu dwujęzycznym,

- do klas starszych 2-6 o profilu dwujęzycznym  – nabór uzupełniający,

- do klas starszych 5-8 z rozszerzonym nauczaniem języka angielskiego - nabór uzupełniający

1. Rodzice zgłaszają kandydaturę dziecka w Szkole Podstawowej Gaudeamus poprzez przesłanie Karty zgłoszenia wraz z wymaganymi prawnie dokumentami. Rodzice kandydatów uczniów klas 1 mają obowiązek przedstawić informację o gotowości szkolnej przygotowaną przez placówkę, w której dziecko realizuje roczne przygotowanie do obowiązku szkolnego.
  2. W czasie kwarantanny spotkania z rodzicami odbywają się on-line na platformie ZOOM, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z dyrektorem szkoły.
  3. Kandydaci do klasy 1 nie są objęci egzaminami*. Uczestniczą jedynie w minimum jednym dniu otwartym, aby w praktyce zapoznać się z organizacją i sposobem funkcjonowania szkoły (uczestnicwto w dniu otwartym nie obowiązuje w czasie kwarantanny).
  4. Dyrektor może poprosić psychologa szkolnego i wybranego nauczyciela o przeprowadzenie rozmowy z kandydatem ( w trybie on-line).
  5. W czasie kwarantannt szkoła organizuje dni otwarte w formie on-line na platformie ZOOM.
  6. Liczba miejsc w szkole jest ograniczona. O kolejności przyjęć decyduje lista zgłoszeń prowadzona przez dyrektora szkoły.
  7. Pierwszeństwo przyjęcia do klasy 1 przysługuje:
    • rodzeństwu uczniów Szkoły Podstawowej Gaudeamus;
    • absolwentom i ich rodzeństwu uczęszczającym do Przedszkoli i Żłobków Pomarańczowa Ciuchcia.
  8. Decyzję o przyjęciu dziecka do szkoły podejmuje dyrektor placówki.
  9. Kandydaci dopisujący się w trakcie roku szkolnego do klas już istniejących uczestniczą w tygodniu próbnym.
  10. Przyjęcie dziecka do szkoły następuje po podpisaniu umowy i wpłacie wpisowego.
  11. Rekrutację szkoła prowadzi w trakcie całego roku szkolnego.

______________

*Każdy z uczniów jest inny, dysponuje odrębnymi szansami rozwojowymi, talentami i możliwościami. W naszej opinii ocena gotowości do rozpoczęcia nauki w szkole nie może opierać się na krótkotrwałej obserwacji kierowanej, lecz powinna być wynikiem zbioru spostrzeżeń i doświadczeń z wielu środowisk.

Rodziców zainteresowanych udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły i rezerwację miejsca. Telefon: 690 999 126, e-mail: jozefoslaw@szkola-gaudeamus.pl

Dokumenty rekrutacyjne G Józefosław (dane dostępowe przekazuje szkoła).