Szkolimy się na Malcie!

Między 2 a 15 lipca 2023 roku nasi nauczyciele: pani Joanna, pani Anna, pani Katarzyna i pan Artur uczestniczyli w szkoleniu TEL: Technology Enhanced Learning w St. Julian’s na Malcie.

Kurs rozwinął nasze umiejętności używania technologii informacyjno-komunikacyjnej w codziennej pracy w szkole – na lekcjach, w kontekście planowania codziennych zadań i bezpiecznego posługiwania się narzędziami TIK.

Szkolenie opierało się na praktycznych zadaniach, dzięki którym poznaliśmy innowacyjne narzędzia informatyczne. Dowiedzieliśmy się m.in., jak projektować stronę internetową czy blog oraz jak wykorzystywać tablicę interaktywne i wszechstronne programy edukacyjne.

Dodatkowo poznaliśmy wielu ciekawych nauczycieli z różnych zakątków świata. Udoskonaliliśmy swoje kompetencje językowe i nawiązaliśmy międzynarodowe relacje, dzięki którym mogliśmy wymienić się wieloma dobrymi praktykami.

W przerwie od zajęć i nauki cieszyliśmy się urokami pięknej Malty, odkrywając jej kulturę, próbując lokalnych potraw i spacerując urokliwymi uliczkami.

Poznane na kursie metody zaprezentowaliśmy gronu pedagogicznemu naszej szkoły, by każdy z nas mógł skorzystać z nabytych przez nas umiejętności.

Więcej aktualności:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)