Szkolimy się na Malcie!

Między 2 a 15 lipca 2023 roku nasi nauczyciele: pani Joanna, pani Anna, pani Katarzyna i pan Artur uczestniczyli w szkoleniu TEL: Technology Enhanced Learning w St. Julian’s na Malcie.

Kurs rozwinął nasze umiejętności używania technologii informacyjno-komunikacyjnej w codziennej pracy w szkole – na lekcjach, w kontekście planowania codziennych zadań i bezpiecznego posługiwania się narzędziami TIK.

Szkolenie opierało się na praktycznych zadaniach, dzięki którym poznaliśmy innowacyjne narzędzia informatyczne. Dowiedzieliśmy się m.in., jak projektować stronę internetową czy blog oraz jak wykorzystywać tablicę interaktywne i wszechstronne programy edukacyjne.

Dodatkowo poznaliśmy wielu ciekawych nauczycieli z różnych zakątków świata. Udoskonaliliśmy swoje kompetencje językowe i nawiązaliśmy międzynarodowe relacje, dzięki którym mogliśmy wymienić się wieloma dobrymi praktykami.

W przerwie od zajęć i nauki cieszyliśmy się urokami pięknej Malty, odkrywając jej kulturę, próbując lokalnych potraw i spacerując urokliwymi uliczkami.

Poznane na kursie metody zaprezentowaliśmy gronu pedagogicznemu naszej szkoły, by każdy z nas mógł skorzystać z nabytych przez nas umiejętności.

Więcej aktualności:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)