Targi Our Kids EXPO Szkół Niepublicznych

Gaudeamus i Pomarańczowa Ciuchcia na EXPO Szkół Niepublicznych Our Kids 2024! 💙🧡

🏡 Wybór odpowiedniej szkoły, przedszkola lub żłobka to jedna z najważniejszych decyzji w życiu rodziny.

Właśnie dlatego nasz #GaudeTeam i #CiuchciaTeam 🙌🏻 brał dzisiaj udział w kolejnych targach Szkół Niepublicznych organizowanych przez Our Kids Polska.

Podczas targów rodzice mogli spotkać się z najlepszymi przedszkolami, szkołami podstawowymi i średnimi oraz porozmawiać z ich dyrektorami, nauczycielami i ekspertami.

Nie mogło tam zabraknąć również i Nas! 🥇

Dziękujemy, że tak licznie odwiedzaliście Państwo nasze stanowisko i chcieliście bliżej poznać wizję edukacyjną naszych placówek. 👋🏻

Do zobaczenia za rok! 💙🧡

Więcej aktualności:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Uczniowie szkoły Józefosław

Uczniowie szkoły Bemowo