Dziękujemy za
pobranie cennika

Sprawdź swóją pocztę,
cennik już na Ciebie czeka.

Zapisz się do
newslettera

Sprawdź, jak wartościową i bogatą ofertę przygotowaliśmy dla Twojego dziecka w ramach podstawowej opłaty miesięcznej. Aby pobrać cennik należy wypełnić poniższy formularz.

Zapisz się do
newslettera

Uczniowie szkoły Bemowo

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 67% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)

Matematyka 73% punktów (średni wynik w Polsce: 57%, średni wynik w Warszawie: 62%)

Język angielski 90% punktów (średni wynik w Polsce: 67%, średni wynik w Warszawie: 72%)

Uczniowie szkoły Józefosław

W rankingu ogólnopolskim zdobyli średnio:

Język polski 73% punktów (średni wynik w Polsce: 60%, średni wynik w Warszawie: 64%)

Matematyka 93% punktów (średni wynik w Polsce: 57%, średni wynik w Warszawie: 62%)

Język angielski 97% punktów (średni wynik w Polsce: 67%, średni wynik w Warszawie: 72%)