„Detektyw Pozytywka” – G. Kasdepke

„Detektyw Pozytywka” – G. Kasdepke jest fantastyczną bazą wyjściową do ciekawych zajęć lekcyjnych, podczas których wszyscy będą się świetnie bawić.  Uczniowie klasy II wiedząc, że detektyw ma ostatnio mało zleceń postanowili mu pomóc i stworzyć reklamę, która przyciągnie więcej klientów, a detektywowi pozwoli rozwiązać ich zagadki. Nauczyciel odegrał rolę menedżera Pozytywki i miał za zadanie kupić najlepszą reklamę. Uczniowie założyli swoje agencje reklamowe i przystąpili do tworzenia najlepszych reklam.

Kolejnym zadaniem było przedstawienie wybranej przygody bohatera w postaci komiksu lub animacji z wykorzystaniem wybranych narzędzi web 02. Uczniowie wybierali różne narzędzia, np.:https://www.toonytool.com/, niektórzy tworzyli w zwykłym Paicie, a inni w Scratchu.  Praca z lekturą będzie ciekawa, jeśli pozwolimy dzieciom na działalność twórczą i nie będziemy szli utartymi schematami w postaci testów i kart pracy. Prezentujemy plakaty reklamujące agencję Pozytywki.

Більше новин:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)

Математика 73% балів (середній бал у Польщі: 57%, середній бал у Варшаві: 62%)

Англійська 90% балів (середній бал у Польщі: 67%, середній бал у Варшаві: 72%)