Pasowanie klas pierwszych!

Pasowanie klas pierwszych w szkołach Gaudeamus. 👨🏻‍🎓💙

✏️ Szkoła to nie budynki – to przede wszystkim uczniowie, rodzice, nauczyciele i łącząca ich relacja. Dla nas powitanie nowych uczniów w murach naszych szkół to zawsze moment wzruszenia.

To również wielka odpowiedzialność, by podjąć wyzwanie nauki i wychowania młodych ludzi przez kolejne osiem – bardzo ważnych dla ich rozwoju – lat życia.

Jesteśmy szczęśliwi i jednocześnie dumni, że co roku ufa nam tylu rodziców, którzy decydują się oddać nam pod opiekę najważniejszych ludzi w ich życiu – swoje dzieci.

Witamy naszych zdolnych pierwszoklasistów. Zrobimy wszystko, by kolejne lata nauki w naszych szkołach były dla Was szczęśliwe i pełne radości, nauki i pasji. 🙌🏻

————————————————————————
Nauczyciele i dyrektorzy szkół Gaudeamus. 🫶🏻 #GaudeTeam

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи