Jak się zapisać

JAK ROZPOCZĄĆ NAUKĘ W SZKOLE GAUDEAMUS Edukacja Domowa?

Możesz dołączyć naszej szkoły z każdego miejsca w Polsce, a nawet w świecie.
To bardzo dogodna forma nauki dla rodzin, które chcą samodzielnie kierować edukacją dzieci, podążając za swoimi wartościami, potrzebami i możliwościami organizacyjnymi.
W roku szkolnym 2024/2025 zapraszamy uczniów z klas I-III.

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy !

Наша місія РАДІСТЬ - НАУКА - ПРИСТРАСТЬ. Ми віримо, що в пізнанні світу головне - РАДІСТЬ від розкритої таємниці, досягнутої мети та подоланих труднощів. Ми робимо все, щоб НАВЧАННЯ в нашій школі було найбільшою пригодою, яка веде до пізнання світу, до його краси та розуміння того, що це таке. Ми допомагаємо студентам відкрити свої ПРИСТРАСТІ, завдяки яким вони можуть з ентузіазмом досягати своїх цілей.

KROK 1.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS
Wyślij zgłoszenie, a my zadzwonimy do Ciebie, żeby dowiedzieć się, jakie są potrzeby edukacyjne Twojego dziecka i odpowiedzieć na ważne dla Ciebie pytania

KROK 2.

ZAPOZNAJ SIĘ Z DOKUMENTACJĄ
Po rozmowie telefonicznej prześlemy do Ciebie komplet dokumentów, m.in.:

• wzór umowy;
  • wniosek rodziców (opiekunów prawnych) o zezwolenie na spełnianie obowiązku szkolnego poza szkołą;
  • oświadczenie rodziców o zapewnieniu dziecku warunków umożliwiających realizację podstawy programowej obowiązującej na danym etapie edukacyjnym;
  • zobowiązanie rodziców do przystępowania przez dziecko do rocznych egzaminów klasyfikacyjnych;
  • procedurę realizacji obowiązku szkolnego poza szkołą w Niepublicznej Szkole Podstawowej Gaudeamus Edukacja Domowa.

KROK 3.

PODPISZ Z NAMI UMOWĘ
Umowę z nami o świadczeniu usług możesz podpisać:

• stacjonarnie – w szkole Gaudeamus w Warszawie przy ulicy Lazurowej 67
  • lub poprzez przesłanie podpisanego egzemplarza umowy i wymaganych dokumentów pocztą na adres:
    Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus
    GAUDEAMUS Edukacja Domowa
    Ul. Lazurowa 67
    01-314 Варшава

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи