Erasmus+ i piękna Florencja!

Między 24 a 29 lipca 2023 roku nasi pracownicy: pani Katarzyna, pani Aneta, pani Magdalena, pani Agnieszka i pani Monika uczestniczyły w szkoleniu English language course, które odbyło się we włoskiej Florencji.

Na kursie dyskutowaliśmy o tym, w jaki sposób osiągnąć biegłość językową i wyzbyć się dyskomfortu, związanego z komunikacją w języku obcym. Poznaliśmy wiele praktycznych wskazówek oraz poszerzyliśmy swój zakres słownictwa i umiejętności gramatycznych, by w naszej codziennej pracy móc biegle rozmawiać z uczniami i rodzicami, pochodzącymi spoza granic naszego kraju oraz by sprawnie wprowadzać elementy dwujęzyczne na naszych zajęciach.

Dzięki mobilności poznaliśmy wyjątkowych nauczycieli z różnych zakątków Europy i zainspirowaliśmy się wieloma omawianymi działaniami.
Połączyliśmy też przyjemne z pożytecznym i zwiedziliśmy jedno z piękniejszych miast we Włoszech, perłę renesansu, Florencję.

Po powrocie rozmawialiśmy w szkole o komforcie w komunikowaniu się w języku obcym; wspólnie szukaliśmy narzędzi i rozwiązań, by móc wesprzeć jak największą grupę nauczycieli.

Більше новин:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)