Відтворити відео

Еразмус +

Projekt Erasmus+ to inicjatywa, której celem jest wspieranie edukacji, organizacja kursów i szkoleń dla nauczycieli, doskonalenie kompetencji dydaktycznych oraz szeroko pojęty rozwój uczniów. Funkcjonuje na zasadzie partnerstwa między organizacjami edukacyjnymi i instytucjami, umożliwiając wymianę wiedzy, doświadczeń i dzielenie się najlepszymi praktykami związanymi z doskonaleniem kompetencji kadry nauczycielskiej.

Każdy nasz wyjazd w ramach projektu Erasmus+ przynosi nowe perspektywy i inspiracje. Podczas spotkań i warsztatów mamy okazję wymieniać się doświadczeniami z nauczycielami z innych krajów, uczyć się od siebie nawzajem i poznawać kreatywne metody pracy. Dzięki temu nieustannie rozwijamy się, a także dbamy o wszechstronność i elastyczność w podejściu do nauki i uczenia się naszych uczniów.

Efekty udziału w projekcie Erasmus+ są widoczne w pracy nauczycieli i rozwoju naszych uczniów – ich umiejętności językowych i kompetencji miękkich – takich jak komunikacja, współpraca, kreatywność czy samodyscyplina. Działania podejmowane w ramach projektu stanowią fundament naszej pracy jako szkół dwujęzycznych i przyczyniają się do tworzenia placówek, w których uczniowie mogą rozwijać się z myślą o swojej przyszłości – zdania europejskiej matury, wyjeździe na zagraniczne studia i swobodnym porozumiewaniu się w języku angielskim, co pomaga poszerzyć horyzonty i otwiera drogę do szukania pracy na międzynarodowym rynku.

Наша місія РАДІСТЬ - НАУКА - ПРИСТРАСТЬ. Ми віримо, що в пізнанні світу головне - РАДІСТЬ від розкритої таємниці, досягнутої мети та подоланих труднощів. Ми робимо все, щоб НАВЧАННЯ в нашій школі було найбільшою пригодою, яка веде до пізнання світу, до його краси та розуміння того, що це таке. Ми допомагаємо студентам відкрити свої ПРИСТРАСТІ, завдяки яким вони можуть з ентузіазмом досягати своїх цілей.

Kursy i szkolenia

Udział w projekcie Erasmus+ stanowi niezwykle cenne doświadczenie, ponieważ umożliwia naszym nauczycielom pozyskanie nowej wiedzy, wymianę doświadczeń i zapoznanie się z innowacyjnymi metodami pracy w szkole. Dzięki temu mamy okazję poznać kreatywne formy nauczania, zyskać odmienne podejście do edukacji i zaznajomić się z różnorodnymi kulturami edukacyjnymi.

Job shadowing

Job shadowing, znany również jako obserwacja pracy, jest jednym z kluczowych elementów wyjazdów naszych nauczycieli w ramach projektu Erasmus+. Dzięki takiemu sposobowi pracy mamy okazję odwiedzić szkoły i placówki edukacyjne w różnych zakątkach świata, a także obserwować pracę nauczycieli w ich naturalnym środowisku.

Wymiana uczniowska

Projekt Erasmus+ wzbogaca ofertę naszej szkoły i daje możliwość inspirowania uczniów do nauki, aby mogli z powodzeniem osiągać sukcesy m.in. w nauce języków obcych. Korzyści płynące z uczestnictwa w wymianie uczniowskiej w ramach projektu Erasmus+ są niezwykle cenne i przyczyniają się do doskonalenia kompetencji naszych uczniów w wielu obszarach.

PROJEKTY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYLIŚMY:

Projekt 1 – Madryt:

„Gaudeamus – nowe horyzonty edukacyjne kadry nauczycielskiej”
2019-1-PL01-KA101-064124
01.09.2019 – 28.02.2022
50 652,00 EUR

Projekt 2: Irlandia, Islandia:

„Dwujęzyczność jako sposób na wyrównywanie możliwości społeczności Niepublicznej Szkoły Podstawowej Gaudeamus”
2021-2-PL01-KA122-SCH-000041829
01.02.2022 – 30.11.2022
48 860,00 EUR

Projekt 3: Akredytacja rok 1:

2022-1-PL01-KA121-SCH-000061635
01.06.2022 – 31.08.2023 r.
116 520,00 EUR

Projekt 4: Akredytacja rok 2:
2023-1-PL01-KA121-SCH-000125580
01.06.2023 – 31.08.2024
51 411,00 EUR

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)

Математика 73% балів (середній бал у Польщі: 57%, середній бал у Варшаві: 62%)

Англійська 90% балів (середній бал у Польщі: 67%, середній бал у Варшаві: 72%)