Intensive English 'crash’ course na Malcie

Między 24 a 28 lipca roku nasza nauczycielka, pani Kinga uczestniczyła w szkoleniu językowym Intensive english 'crash’ course, który odbył się na Malcie, w miejscowości St. Julian’s.

Kurs skupiał się na poszerzeniu umiejętności językowych uczestników, by mogli sprawnie komunikować się w języku angielskim i wprowadzać elementy dwujęzyczne na swoich lekcjach. Dzięki innowacyjnym, autorskim metodom dydaktycznym uczestnicy w krótkim czasie poznali szereg zwrotów i wyrażeń, poszerzyli swój zakres leksyki oraz udoskonalili wiedzę o gramatyce.

Praktyka językowa odbywała się w zgranej grupie nauczycieli, pochodzących z różnych krajów Europy, którzy dyskutowali, wymieniali się doświadczeniami i wzajemnie inspirowali do wprowadzania nowych narzędzi w praktyce szkolnej.
Lektorzy przedstawili uczestnikom różnorodne metody, które pozwalają zaktywizować uczniów i używać na lekcjach technologię informacyjno-komunikacyjną.

Po zajęciach mieliśmy okazję zwiedzić Maltę – jej nadmorskie kurorty, przybrzeżne klify i niezwykłe groty skalne.
W szkole rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób wesprzeć nauczycieli, wprowadzających edukację dwujęzyczną oraz o roli programu Erasmus+ w ty procesie.

Більше новин:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)