Jesteśmy w Barcelonie, czyli wymiana uczniowska z Erasmus+

Między 19 a 28 marca 2023 r. osiemnaścioro uczniów szkoły Gaudeamus wzięło udział w wyjątkowym programie wymiany uczniowskiej, który odbył się we współpracy z renomowaną barcelońską placówką edukacyjną – Institut Escola Londres.

Celem wyjazdu było zgłębienie wiedzy na temat narzędzi TIK (technologii informacyjno-komunikacyjnych) i zrozumienie, jak mogą one ułatwiać proces nauki. Ponadto, uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe w zakresie języka angielskiego i hiszpańskiego. Program wymiany pozwolił im również zastosować w praktyce postawy proobywatelskie, takie jak wystąpienia publiczne i nawiązywanie kontaktów z osobami z zagranicy.

Uczniowie mieszkali w domach rówieśników z Barcelony, co pozwoliło im zanurzyć się w hiszpańskiej kulturze i tradycjach, a także zaobserwować praktyki ekologiczne stosowane  w domach swoich gospodarzy.
Institut Escola Londres przygotował fascynujący plan zajęć, obejmujący wiele wycieczek, w tym zwiedzanie majestatycznej Sagrada Familia oraz wizytę w ogrodach Gaudiego.

Warto podkreślić, że ta wyjątkowa wymiana uczniowska zaowocowała także nawiązaniem przyjaźni, które trwają do dzisiaj.
Dziękujemy Institut Escola Londres za gościnność i niezapomniane doświadczenia.

Більше новин:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)

Математика 73% балів (середній бал у Польщі: 57%, середній бал у Варшаві: 62%)

Англійська 90% балів (середній бал у Польщі: 67%, середній бал у Варшаві: 72%)