Poznajemy chorwacki system edukacji

🌍✈️ Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+.

W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system edukacji, uczestnicząc w lekcjach zgodnie z planem klas, do których zostali przydzieleni. 🎒

📖 Podczas zajęć poznali metody nauczania dostosowane do miejscowej kultury edukacyjnej.
W czasie wolnym mieli natomiast okazję wziąć udział w urokliwej wycieczce po mieście w towarzystwie chorwackich przyjaciół 🇭🇷, by wspólnie z nimi odwiedzić miejscowe atrakcje i poznać ich historię.

———————————–
’Program Erasmus+ sfinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponoszą za nie odpowiedzialności.’

Більше новин:

Nasz absolwent i jego satelita 🚀

Nasz absolwent wraz z kolegami wynalazł satelitę, który odnajdzie zaginionych w trudnym do rozpoznania terenie.  Dziś chcemy podzielić się z Wami kolejnym wręcz kosmicznym  osiągnięciem naszego

Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+.  Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)