Jesteśmy w Rzymie 🇮🇹

Nasze nauczycielki są na kursie w Rzymie w ramach programu Erasmus+! 🇮🇹

🏡 Miło nam poinformować, że Pani Ewa Gruszecka i Pani Jola Sonnenburg z naszej szkoły Gaudeamus na Bemowie przebywają w Rzymie, gdzie uczestniczą w kursie „Cultivating Diversity and Inclusion” organizowanym przez Europass Teacher Academy. 📚 Podczas tego wyjątkowego szkolenia nasze nauczycielki będą miały okazję zgłębiać zagadnienia związane z różnorodnością w klasie oraz edukacją włączającą.

Kurs, w którym uczestniczą obejmuje wymianę doświadczeń z nauczycielami z różnych krajów, burze mózgów na temat uprzedzeń i stereotypów kulturowych oraz omówienie kwestii związanych z szokiem kulturowym. 🌍 Jest on również okazją do rozwijania kompetencji miękkich i inteligencji kulturowej, które są niezbędne w pracy z uczniami z różnych środowisk.

🇪🇺 Jak zawsze, jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy i dzielenia się doświadczeniami z naszymi europejskimi partnerami w ramach Еразмус +. Dzięki takim inicjatywom nasze nauczycielki mogą wdrażać w naszej szkole nowe pomysły i inspiracje, które wzbogacają proces nauczania.
PS – szkolenie nie mogło odbyć się bez odwiedzenia najpiękniejszych zabytków w Rzymie, które niezmiennie zachwycają! 🏛️ #GaudeTeam

—————————————————————————
’Program Erasmus+ sfinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponoszą za nie odpowiedzialności.’

Більше новин:

Uczniowie w Barcelonie 🇪🇸

Podsumowanie Wymiany Uczniowskiej w Barcelonie 🇪🇸 Uczniowie Szkoły Gaudeamus na Bemowie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wymianie uczniowskiej w Barcelonie, realizowanej w ramach programu

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Учні Юзефославської школи

Język polski 85.7%