Jesteśmy w Wiedniu 🇦🇹

Byliśmy na Job Shadowing w Wiedniu w ramach programu Erasmus+. 💙

🇦🇹 Miło nam poinformować, że Pani Magda Ohnsorge i Pani Magda Górska-Czekaj ze szkoły Gaudeamus na Bemowie odwiedziły Reformpädagogische Volksschule w Wiedniu w ramach Job Shadowing z Еразмус +.

📚 Podczas wizyty w szkole miały okazję przyjrzeć się austriackim metodom edukacyjnym i systemowi edukacji. Nasze nauczycielki mogły obserwować, jak w tamtejszej szkole wdraża się innowacyjne metody nauczania, takie jak podejście projektowe, edukacja przez doświadczenie oraz indywidualne podejście do ucznia.

Uczestniczyły także w lekcjach, które kładą nacisk na rozwijanie kompetencji społecznych i emocjonalnych uczniów. 🎓

Podczas nie mogło zabraknąć chwili na przyjemności! Panie Magdy zwiedziły otuloną kwitnącą wiosną stolicę, podziwiając prace mistrzów, takich jak: Roy Lichtenstein, Monet, Picasso i Klimt oraz zachwycając się architekturą miasta.

Dodatkowo, z przyjemnością odwiedziły najstarsze w Europie zoo. 🐾

🇪🇺 Jak zawsze, jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy i dzielenia się doświadczeniami z naszymi europejskimi partnerami w ramach Job Shadowing!

—————————————————————————
’Program Erasmus+ sfinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponoszą za nie odpowiedzialności.’

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи