Jesteśmy na Majorce 🇪🇸

W dniach od 3 do 6 kwietnia 2023 roku nasi nauczyciele: pani Magdalena, pani Aleksandra oraz pan Artur, wzięli udział w fascynującym programie job shadowing na słonecznej Majorce. Gospodarzem ich podróży było IES Berenguer D’Anoia – miejscowa szkoła, która stanowiła centrum działań.

Celem tej inspirującej wizyty było poznanie unikalnych zasad funkcjonowania tamtejszej placówki edukacyjnej oraz zaplanowanie współpracy w zakresie wymian uczniowskich.

W trakcie swojego pobytu mieliśmy możliwość uczestnictwa w niezwykle interesujących warsztatach edukacyjnych. Angażowały one uczniów różnych klas i skupiały się na kwestiach związanych z postawami proekologicznymi, wiedzą o kraju oraz Unii Europejskiej. Nasi nauczyciele zostali również zaproszeni na ekscytującą wycieczkę do urokliwej miejscowości Alcudia. Poznali tam historię wyspy oraz odwiedzili tradycyjny hiszpański targ.

Ostatniego dnia wyjazdu zostali zaproszeni na specjalnie zorganizowany obiad, co stanowiło wyjątkową okazję do budowania przyjacielskich relacji oraz wymiany edukacyjnych doświadczeń. Jako owoc współpracy między naszą szkołą a IES Berenguer D’Anoia, już w kwietniu gościliśmy uczniów z Majorki, kontynuując naszą misję rozszerzania horyzontów i wspierania międzynarodowej wymiany edukacyjnej.

Dziękujemy naszym nauczycielom za zaangażowanie i otwarcie na nowe doświadczenia, które z pewnością przyczynią się do wzbogacenia naszej społeczności szkolnej.

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)