Kosmiczna nauczycielka! 💙

Kosmiczna nauczycielka na kosmicznym szkoleniu! 🚀

Miło nam poinformować, że do niesamowitego szkolenia w ESA – European Space Agency na temat robotyki dołączyła nasza nauczycielka fizyki – Pani Nikola Cichocka! 💙

🪐 Szkolenie ESA to głębokie zanurzenie w świecie robotyki kosmicznej, gdzie nauczyciele poznają szczegółowe informacje dotyczące tego, jak te wszystkie niesamowite (wręcz kosmiczne) maszyny pomagają nam eksplorować kosmos!

Warto dodać, że ESA to instytucja, która stoi na czele badań kosmicznych, a udział w szkoleniu daje Pani Nikoli okazję uczyć się od najlepszych ekspertów w tej dziedzinie.

A przecież najlepsi uczą się od najlepszych, a co za tym idzie od nich uczą się również nasi wspaniali uczniowie! 🔭

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому: