Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+. ![]()
Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w ramach programu Еразмус +.
Odwiedzimy szkołę naszych hiszpańskich przyjaciół, którzy byli u Nas w tamtym roku – IES Berenguer d’Anoia.
W trakcie naszego pobytu będziemy brać udział w rozwijających zajęciach edukacyjnych w języku angielskim.
Pozdrawiamy z lotniska, zaraz wsiadamy do samolotu!
#GaudeTeam
———————————–
’Program Erasmus+ sfinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponoszą za nie odpowiedzialności.’

X Turniej Szachowy Szkół Gaudeamus
Miło nam poinformować, że już 20 czerwca 2026r. (sobota) w godz. 9:45-16:00 odbędzie się X Turniej Szachowy Dwujęzycznych Szkół Gaudeamus. Serdecznie zapraszamy uczniów i absolwentów


