Lecimy na Majorkę 🇪🇸

Lecimy na Majorkę w ramach wymiany uczniowskiej z Erasmus+. 🇪🇸

Nasi uczniowie najbliższy tydzień spędzą na słonecznej Majorce, gdzie będą brać udział w wymianie uczniowskiej w ramach programu Еразмус +.

Odwiedzimy szkołę naszych hiszpańskich przyjaciół, którzy byli u Nas w tamtym roku – IES Berenguer d’Anoia. 🏡 W trakcie naszego pobytu będziemy brać udział w rozwijających zajęciach edukacyjnych w języku angielskim.

Pozdrawiamy z lotniska, zaraz wsiadamy do samolotu! ✈️ #GaudeTeam

———————————–
’Program Erasmus+ sfinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Programu Erasmus+. Unia Europejska, ani Program Erasmus+ nie ponoszą za nie odpowiedzialności.’

Більше новин:

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Jestemy w Atenach 🇬🇷

Pani Kinga wróciła z Aten, gdzie uczestniczyła w Job Shadowing w ramach programu Erasmus+. Nasi nauczyciele nie zwalniają tempa i nadal odwiedzają europejskie szkoły w

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи