Mr. Ruben says „hello” from Budapest! 👋🏻

Między 3 a 8 lipca 2023 roku nasz nauczyciel, pan Rubén uczestniczył w szkoleniu CLIL and PBL to improve student engagement, które odbyło się w Budapeszcie, stolicy Węgier.

Kurs pokazał uczestnikom, w jaki sposób wprowadzać na lekcjach metody, które efektywnie angażują i motywują uczniów do pracy oraz jak realizować projekty edukacyjne, by przynosiły pożądane efekty.

Uczestnicy dowiedzieli się, jak zachować dobrostan i komfort, ucząc przedmiotu, prowadzonego w języku obcym i jak dobierać metody aktywizujące, zgodne z potrzebami i umiejętnościami uczniów. Prowadzący szkolenia opierali przedstawiane formy pracy o metodologię CLIL, PBL oraz PBLL.

Pan Rubén miał też możliwość poznania wielu nauczycieli języków obcych z innych krajów Europy, a po powrocie do szkoły podzielił się z nami korzyściami, płynącymi z wprowadzania na lekcjach metod projektowych i aktywizujących.

Більше новин:

Jesteśmy w Rzymie 🇮🇹

Nasze nauczycielki są na kursie w Rzymie w ramach programu Erasmus+!   Miło nam poinformować, że Pani Ewa Gruszecka i Pani Jola Sonnenburg z naszej

Uczniowie w Barcelonie 🇪🇸

Podsumowanie Wymiany Uczniowskiej w Barcelonie 🇪🇸 Uczniowie Szkoły Gaudeamus na Bemowie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wymianie uczniowskiej w Barcelonie, realizowanej w ramach programu

Elementor #10770

Nasza szkoła w Józefosławiu została wyróżniona jako jedna z trzech szkół, które miały najwięcej laureatów i finalistów z konkursów kuratoryjnych w województwie mazowieckim!   Z

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu

Piknik Rodzinny Gaudeamus w Józefosławiu!   Takie spotkania z całą pewnością należą do tych z kategorii – najcenniejszych.Możliwość wspólnej integracji, rozmowy przy dobrej kawie, czy

Учні Юзефославської школи

Język polski 85.7%