Mr. Ruben says „hello” from Budapest! 👋🏻

Między 3 a 8 lipca 2023 roku nasz nauczyciel, pan Rubén uczestniczył w szkoleniu CLIL and PBL to improve student engagement, które odbyło się w Budapeszcie, stolicy Węgier.

Kurs pokazał uczestnikom, w jaki sposób wprowadzać na lekcjach metody, które efektywnie angażują i motywują uczniów do pracy oraz jak realizować projekty edukacyjne, by przynosiły pożądane efekty.

Uczestnicy dowiedzieli się, jak zachować dobrostan i komfort, ucząc przedmiotu, prowadzonego w języku obcym i jak dobierać metody aktywizujące, zgodne z potrzebami i umiejętnościami uczniów. Prowadzący szkolenia opierali przedstawiane formy pracy o metodologię CLIL, PBL oraz PBLL.

Pan Rubén miał też możliwość poznania wielu nauczycieli języków obcych z innych krajów Europy, a po powrocie do szkoły podzielił się z nami korzyściami, płynącymi z wprowadzania na lekcjach metod projektowych i aktywizujących.

Більше новин:

Wracamy do domu / Chorwacja

Szczęśliwi, wracamy do domu, czyli Erasmus+ z Gaudeamus!  Nasi uczniowie klas VIII pod opieką Pani Joli i Pani Asi uśmiechnięci i pełni nowych doświadczeń kończą

Poznajemy chorwacki system edukacji

Jesteśmy w Chorwacji, gdzie uczestniczymy w wymianie uczniowskiej w ramach programu Erasmus+. W ciągu ostatnich trzech dni nasi uczniowie mieli okazję zanurzyć się w chorwacki system

Walentynki z Gaudeamus 💙

Bo miłości nigdy za wiele! Pamiętajcie, że powinniśmy ją okazywać każdego dnia, a nie tylko w Walentynki. #GaudeTeam

Учні Юзефославської школи

Учні Бемівської школи

Учні Бемівської школи

У національному рейтингу вони набрали в середньому:

Польща 67% балів (середній бал у Польщі: 60%, середній бал у Варшаві: 64%)